Tattoo art

10. února 2017 v 0:09 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  My shits
Nebudu psát, jak moc se omlouvám, že jsem tedy dlouho nic nenapsala. Nebudu se to nijak zvlášť snažit napravit, protože se znám a po třech článcích to zase na dlouho odložím. Což je poměrně překvapivé, protože toho mám celkem co říct. I když asi není už komu ale na tom nezáleží.

Kde jsem tedy přestala? Někdy na začátku října. To si moc ani nepamatuju co se dělo. Ale vážně, měla jsem v plánu napsat nějaký souhrn toho co se stalo důležitého, ale já mám úplně vymeteno. Přeskočme tedy až do prosince a pozeši se pouze na jedno téma. Celý měsíc jsem si lámala hlavu jestli si udělat radost nebo ne. Rozhodla jsem se nakonec splnit si svůj sen a tak jsem shrábla všechny svoje úspory a koupila jsem si tetovací strojek a nějaké to vybavení k tomu.


Hned na to jsem si poručila od mamky z řeznictví prasečí kůže a hyzdila svou rukou mrtvé ostatky. Po několika pokusech, když jsem si sama myslela ze by to mohlo stačit a když se mi ze zápachu té kůže začalo dělat špatně rozhodla jsem se, že přiměju nějakou lidskou oběť naklusat mi do náruče. Ozvala jsem se jedné kamarádce, která mi slíbila, že bude pokusný králík a vytetovala jsem ji na nohu pletenec chapadel. Zatím ještě není tetování hotové, ale až bude a já si na to vzpomenu tak to sem určitě hodím.

Některé z mých výtvorů na praseší kůži.

Další se mi svěřil můj milovaný přítel. Jakožto neskutečný milovník Warcraftu a zapřísáhlý horďák po mě chtěl motiv hordy. Při jednom tříhodinovém sezení jsem stihla pouze obrysy, což mi celkem shodilo sebevědomí, když jsem se od jednoho známého tatéza dozvěděla, že by to byl schopný udělat za patnáct minut. Ale byla to aspoň výzva kterou chci v budoucnu splnit. Je to prý jenom o cviku.

Zatímco jsem mu nechávala tvoutýdenní lhůtu než se mu rameno zahojí objevila se moje mamka s tím, že chce taky tetování, něco spojeného se mnou a sestrou. Navrhla jsem jí tedy lilii jako symbol mateřství, obklopenou různými kudrlinkami, které skrývaly moje a sestřiny iniciály. To jsem tentokrát stihla i s vybarvením a stínováním za hodinu a půl. Brala jsem to jako pokrok. Nejvíce mě překvapoval fakt že mě v tom rodiče podporují a že se dokonce sami nechají potetovat ode mě. Taťku budu taky tetovat, ale až bude mít čas a až si vymyslí co by chtěl.

Tak, dva týdny ode dne co jsem tetovala přítele uplynuly a já se mu rozhodla dokončit jeho hordu, a protože tetování je prý droga, chtěl po mě ať mu tam ještě něco přidělám. Navrhla jsem mu lebku omotanou řetězy, kousek pod hordou jsem mu obrázek obtiskla a začala tetovat. Zase jem nedokončila a tentokrát ani obrysy, protože už bylo zaprvé pozdě a zadruhé po tom vybarvování měl tu ruku tak podrážděnou až do ní začal chytat křeče.


Ano možná je to moje chyba, ale i sebe lepší tatér někde začínal a někam se postupně dopracoval. A doufám že i já se v tetování dostanu co nejdále a budu spoň trochu jako některý z mých velkých vzorů. Jenom teď mám naplánovaných minimálně pět dalších zakázek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Don't be afraid of clowns.
They are not a psychopaths.
They don't laught when they kill you.
It's only mask.