Miss metalshop

9. října 2016 v 23:25 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  My shits
Celkově, nejsem zastánce takových soutěží, už jenom protože je kolem hrozně moc velký rozruch a hlavně proto, že většinou je to fraška, co si budeme nalhávat. Lidi si přes sociální sítě nahánějí hlasy, navzájem se se soupeři uráží a já nevím co všechno.

No a se svým dříve zakrnělým egem, velkou dávnou sebenenávisti a tak nízkým sebevědomím, že byste ho ani pod mikroskopem nenašli, jsem nikdy nepočítala, že bych s podobnou soutěží mohla mít co dočinění. Dneska jsem, ale už tam kde jsem a nevím, jestli je to dobře nebo ne, ale rozhodla jsem se zrovna této soutěže zúčastnit.

Proč?


To vlastně ani nevím, abych si něco dokázala? To těžko. Abych se zviditelnila? Ale kdeže, doneste mi prosím pytel na hlavu. Protože jsem prostě umanutá blbka? Jo to asi bude ono. Ale vážně, řekněme, že jsem dosti soutěživý typ, nejedná-li se o míčové hry. Mám poslední dobu fobii z míčů, ale to sem teďka nepatří. Nicméně i já, tak nespolečenská bytost musí vylézt ze svého úkrytu z peřin a objetí mého přítele ne jenom mezi skutečné lidi, ale i hlouběji mezi lidi tady na internetu.

Nevím, kde se vzala ta moje prvotní myšlenka přihlásit se do té soutěže, jestli mě k tomu podvědomě vyhecoval přítel, nebo jsem to ve skrytu duše chtěla už dávno udělat, nebo prostě nějaké náhlé rozhodnutí. Možná to mohla mít na svědomí i ona samotná fotka, protože jsem z ní byla až moc mile překvapena, že na ní vypadám jako člověk.Takže ať mě k tom vedlo cokoli, stalo se to. Rozhodla jsem se zapojit do té soutěže. Ne s tím, že chci vyhrát, ale jenom se zapojit.

Nechci ani škemrat o hlasy jako to tam dělají všichni, ale co jiného mi zbývá, když sami organizátoři k tom už i v potvrzovacím mailu vybízeli. Prostě nechám tady ten odkaz, kdyby to někoho zajímalo a byl by tak hodný, že by mi dal hlas, třeba i opakovaně následující dny, nebo to někde šiřte, je to celkem fuk.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Liška Liška | Web | 10. října 2016 v 0:47 | Reagovat

Jeden hlas, mě to nic nevezme, tebe třeba pomůže.

Ale nedívala jsem se na ostatní zúčatněné.

Nevěřím tomu, před nějakým časem kolovala internetem vítězka, které to velmi slušelo, ale na druhou stranu, pomohlo ji, že byla ˝známější˝, takže měla pevnou základnu hlasů. Ano je to fraška.

Nicméně hodně štěstí :)

2 Λγᴅᴇᴇ 一角獣 Λγᴅᴇᴇ 一角獣 | Web | 11. října 2016 v 16:19 | Reagovat

Jsem na tebe hrdá ,Happ!

Dost mě zaráží jak o sobě píšeš. Sebenenávist není dobrá věc, to vím také. Myslím, že co se týče růstu sebevědomí, děláš sice velice malé krůčky, ale přeci to nějaké jsou a když jsme spolu sem tam mluvili, nepřišlo mi, že by jsi se nesnášela až tolika. Ale to teď nechme...

Kdybych mohla, zasypu tě tolika hlasy, že bych se z toho zbláznila i já, ale ten zkurvenej....no...
Co myslíš?
Jsi budoucí Červená fox! Buď budoucí Červená Fox!
Máš mou plnou podporu! Aydee je tu vždy! Aydee tě podrží.......a mý transformerští přátelé také...hehe

3 Killing Happynes Killing Happynes | 11. října 2016 v 21:04 | Reagovat

[1]: Děkuji. Neříkám, že vítězka nebyla hezká, ale byla tak spousta dalších mnohem krásnějších holek, co by si vítězství zasloužily.

[2]: Tobě taky děkuji Aydee. No ta moje sebenenávist je kapitola sama pro sebe, naučila jsem si ji nechávat pro sebe a navenek projevovat jenom zlomek toho všeho. No a jakožto Červená Fox ti děkuji ještě jednou ...tobě i tvým transformerům. :D

4 ZdenekZ ZdenekZ | E-mail | 17. ledna 2017 v 16:19 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na bvb-mcr-ff.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Don't be afraid of clowns.
They are not a psychopaths.
They don't laught when they kill you.
It's only mask.