Komentáře

1 Λγᴅᴇᴇ 一角獣 Λγᴅᴇᴇ 一角獣 | Web | 14. září 2016 v 20:42 | Reagovat

,,Jenom o Devinovi" Jasně jasně :D

Nyní ale na vážnější notu...
Jsem naplněna pocitem, že jsem udělala něco zle. Připadám si slepě..Předpokládám, že to, co tu píšeš je víceméně pravda a naprosto chápu, že ti dělá problém se někomu svěřovat. Tvoje myšlení mě nepřestává udivovat a když jsem tě tehdy viděla, vypadalo to, že jsi šťastná. (až na jednu malou chvíli) Možná mě napadá jedna věc, kvůli které se pořád cítíš tak pod psa, ale to je jen můj osobní nepodstatný názor jen pro mě.
Svěřování se lidem možná někdy zabere, ale vyřeší se tim něco, když někomu něco řekneš, něco, s čím ten člověk nic neudělá? Nikdy jsem to pořádně nechápala.
Strach z myšlenek....Děsí mě myšlenka jedna konkrétní myšlenka. Ale tu si schovám pro sebe na neurčitou dobu a budu jen doufat, že to je hloupost která není pravda nebo se nikdy nenaplní.

Povídku Second Shadow jsem měla ráda z té strany, že byla promyšlená, nádherně napsaná a tajemná. Líbila se mi ta propracovanost a vůbec fakt, že ti posloužila k tomu se vypsat. Neměla jsem ji ale ráda na druhou stranu proto, že když vyšel další díl, věděla jsem, že něco není v pořádku.

Touch....věřím v Touch i tebe.

2 Killing Happynes Killing Happynes | 14. září 2016 v 22:28 | Reagovat

[1]: Aydee nic si nevyčítej, všichni jsme tak trochu slepí a taky i někdy dobří herci. Ať už je to dobře nebo ne, tady na blog píšu vždy jenom pravdu ať to je hezké nebo ne.

Zajímalo by mě ale co tě napadlo o mých náladách, třeba máš pravdu a mohlo by to nějak pomoct abych si udělala v hlavě pořádek.

Už po několikáté opakuji že Second Shadow nebyla vůbec promyšlená,ani tajemná ani dobře napsaná, byla to vyloženě snůška náhodných slov, které jsem nepsala při smyslech. Úplně ale chápu proč jsi ji neměla ráda...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Don't be afraid of clowns.
They are not a psychopaths.
They don't laught when they kill you.
It's only mask.