Září 2016

Harness

30. září 2016 v 13:18 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  My shits
Od poloviny prázdnin mě popadla hrozná touha udělat si podobný poprup jako měly Dani Divine, Červená Fox, a jim podobné. Nebylo to tak že bych chtěla vypadat jako ony, i když s odrostlými červenými vlasy nemám k Fox daleko. Nicméně poslední dobou se tyto popruhy rozšířili i dál než jenom mezi alternativní modelky a tanečnice. Na instagramu se objevila spousta uživatelů prezentujících svoje návrhy a za nelidské peníze je prodávaly. Já však s nadšením zkoumala každičký detail každého postroje a jenom snila, že bych někdy v budoucnu mohla něco takového mít.


Strach z Vlastních myšlenek

11. září 2016 v 22:45 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  My shits
A není to vlastně důvod, proč tady vůbec píšu? Nebo spíše proč jsem tady vůbec psala, dříve jsem neměla komu říct svoje názory a ani dnes nejsem schopna zformulovat všechny své myšlenky do slov. Na poslední chvíli jsem si všimla tohoto témata týdne a najednou mi došlo tolik věcí, proč tu zůstat. Kolikrát mě napadá tolik věcí, ať jsou to pouhé poznatky nad okolním světem, který mě nepřestává udivovat, nebo sebeúchylnější představy, řekněme třeba o Devinovi. Vážně, jenom o Devinovi…

Concerts vol.2

5. září 2016 v 23:39 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  My shits
Když jsem se včera teda chytila slova, ráda bych pokračovala v psaní dál. Napadá mě najednou spousta témat o čem psát. Jako první bych však chtěla dokončit už nakousnuté téma a to moje letní koncerty a fesťáky.


Concerts vol.1 ...Maybe I'm back

4. září 2016 v 23:40 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  My shits
Po více jak třech měsících co jsem na toto místo zapomněla, si stále s větší nostalgií prohlížím nejen tenhle můj blog, ale i blogy jiných lidí a tak nějak mě ta moje neohlášená pauza začíná mrzet.

Jak jsem naslibovala v posledních článcích, nic z toho nemám, žádné články, žádné fanfic, prostě nic. Jediné co můžu nabídnout jsem já a pár nesmyslů které mě právě napadnou o uplynulých třech měsících. Takže tady mě možná máte zpátky, vaši zpola zapomenutou Happ.

Don't be afraid of clowns.
They are not a psychopaths.
They don't laught when they kill you.
It's only mask.