Duben 2016

Porta Inferi, headbang and Hollywood

24. dubna 2016 v 2:43 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ
Zmožená únavou, nedostatkem kofeinu a včerejším celovečerním headbangovaním se opět pokouším něco sepsat, než usnu na stole, i když pochybuju, že by mi to bolest za krkem dovolila.

No a řekněme, že jsem už dlouho nepsala o žádném koncertě, který by stál za to. Opomenu-li třeba ten, kde mi kytarista podal trsátko, nebo ten kde jsem se zakecala s nějakým metalistou a podobně no. To byly takové nudnější koncerty. Teda ne nudné, užila jsem si je, ale nestalo se nic až tak úžasného. A tak jsem počád snila o dokonalém koncertě a možná jsem se už konečně dočkala.

Hlavu vzhůru

17. dubna 2016 v 10:28 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  My shits
Hlavu vzhůru, říkal mi každý, kdo se mě snažil trochu povzbudit. Nechápu, proč bych měla vzhlížet vzhůru k nebi. Nic tam není. Stejně tak se můžu zamyslet, proč klopím zrak, když na zemi také není nic, co by mě mělo zajímat. Proč to dělám? Protože, nechci čelit ničemu přede mnou. Ať už to beru jako něco hmotného, lidi, které nechci vidět, když kolem nich procházím nebo bych ten pojem, něco přede mnou, mohla pochopit jako budoucnost.


Erebos

9. dubna 2016 v 12:21 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  Reviews
Ursula Polansky
Román, Sci-fi, fantasy
320 stran
Hodnocení 8/10

Po škole se tajně šíří CD a nikdo přesně neví co na něm je a když to ví, nesmí o tom mluvit. Toto CD se dostane i k Nickovi, který už dříve chtěl vědět, co je to vlastně zač a proč se všichni chovají tak divně. Je to hra, která ze začátku vypadá nenápadně a taky trochu nudně, ale když se dostane přes úvod, začnou se dít věci. Hra chce po něm pravé jméno, nenechá se Nickem obelhat, ví o něm spoustu věcí, vyžaduje, aby plnil úkoly ve skutečném životě. Jeden z úkolů odmítne splnit a tak je jeho postava ve hře zabita a on už nemůže nikdy hrát.


Don't be afraid of clowns.
They are not a psychopaths.
They don't laught when they kill you.
It's only mask.