Březen 2016

Happ vs blog 0:1

29. března 2016 v 20:49 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  My shits
Vážně se snažím udržovat tento blog, vážně vymýšlím další a další články, vážně mám rozepsaných několik článků a vážně chci číst tolik vaše blogy tak jako dřív, jenomže se u mě pár věcí změnilo. Řekněme, že se vaše Happ začala trochu socializovat a doma se snaží být co nejméně, místo toho tráví svá volná odpoledne u svého přítele. Jsem si vědoma toho, že spousta blogerů tímto končí. Někoho si najdete, nemáte tolik času na psaní článků, možná si najdete i nový smysl života a prostě s blogem sekne.

Miss peregrine's home for peculiar children -trailer a změny ve filmu

16. března 2016 v 1:22 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  My shits
Co si budeme nalhávat, skoro dva týdny jsem tady nebyla, nic nenapsala, nechodila na vaše blogy, za což bych se tady chtěla omluvit, budu se to snažit nějak dočíst a popřípadě něco okomentovat.

Důvod, proč se tady po této odmlce znova objevuji je, že se ke mně dostalo něco, co bych hned po kofeinu mohla považovat za svůj nový zdroj životní energie. Špatné přirovnání, ale to nevadí.

Almost nothing

4. března 2016 v 20:58 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  My shits
Říkám si, další týden fuč, já nepřidala žádný článek a marně se teď snažím vymyslet, o čem by to mohlo být. Ano, mohla bych přidat nějaký další fanart, nebo jenom tak přemýšlet, vymyslet nějakou úvahu, ale nevím vůbec o čem, mohla bych taky jenom napsat něco o tom, co se za těch pár dní událo. Ale koho by zajímalo moje nudné tlachání o mém nudném životě, jak se mi nedaří ve škole, jak mám pocit, že všichni okolo proti mně něco mají, teda snad s výjimkou pár lidí.

Don't be afraid of clowns.
They are not a psychopaths.
They don't laught when they kill you.
It's only mask.