Luzi & Happ

17. ledna 2016 v 20:03 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  My shits
Instagram, věc, kterou zrovna nemiluji, a stejně tak přidávám fotky. Abych si první postěžovala, štve mě, že účet na této sociální síti mají pouze dva členové Saltatio Mortis. Frank a Luzi, který už je nějaký ten pátek neaktivní. Sleduji ho už jenom z nějaké hloupé naděje, že jednou přidá nějakou fotku. A tak se stalo a já ignorujíce nová upozornění sleduji fotku toho malého, zatraceně roztomilého němnce, kterou jsem už mimochodem viděla včera na fb, ale to je detail.
Nicméně vrátím se k běžně zanedbatelnému detailu, že se někomu zase líbí pár mých fotek. Nějakých pár fanoušků skupiny a pravděpodobně nějaká Luziho fanouškovská stránka. Otevřela jsem ten profil a chvíli projíždím fotky. Tady se dokonale projevuje moje zabedněnost, změnil si profilovku, přidal novou fotku, pochopte, já ten jeho insta na první pohled nepoznala. Dále následoval dlouhý pád ze židle doprovázený létajícími sešity a mými zvláštními skřeky. Abych je přiblížila, stejně je to k ničemu, podobné vydává taky Luzi. Když jsem se aspoň trochu vzpamatovala z tohoto epileptického záchvatu, se mě máma ze dveří zeptala, proč se tak klepu...

Prostě, kurva, jsem tak nadšená, že ze mě opadl všechen stres, který mě posledních několik dnů doprovází. A i když se nerada chlubím, prostě to tady chci napsat. Prosím, pochopte mě teď už můžu umřít s pokojem v duši.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chem Chem | 17. ledna 2016 v 20:54 | Reagovat

Jsi moc šikovná, bratře, víš to? Zasloužila sis to :3
Mě si ještě nikdo nikdy nevšiml, vzhledem k tomu, že kreslím pořád jenom postavy z AC a Ubisoft mě stále ignoruje...

2 Killing Happynes Killing Happynes | Web | 17. ledna 2016 v 21:05 | Reagovat

[1]: děkuji bratře je to milé. I tebe si Ubisoft jednou všimne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Don't be afraid of clowns.
They are not a psychopaths.
They don't laught when they kill you.
It's only mask.