Luzi das L

25. ledna 2016 v 0:47 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  FanArts
Sedím ve tmě, pokoj mi ozařuje pouhé světlo počítače, je něco po půlnocí a z mého přemýšlení mě vytrhne občasná zpráva na fb nebo oči, které na mě hledí z papíru, který leží na stole přede mnou. Abych trochu objasnila ty oči, opět jsem kreslila.


Překvapuje snad ještě někoho, že jsem zase kreslila někoho ze Saltatio Mortis? Asi ne, že?

Obrázek jsem měla vybraný, už nějakou dobu, problém byl v tom, že to byla fotka v pozadí a před ní zacláněla figurka Luziho. Chci tu figurku! Chci figurky jich všech! Nicméně jsem se s tím nějak poprala a dodělala tu fotku v počítači, aby to vypadalo, že tam žádná postavička nikdy nebyla. Nikdy nebudu mít žádnou jejich figurku, je to smutné.

Popravdě, když jsem v poslední době malovala jenom ty stencily, už mi zbývají jenom dva, začalo mi chybět kreslení. Žádné barvy, žádná voda, žádný zkroucený papír. Kreslit po měsíci něco většího byl úžasný pocit. Mimochodem, v úterý si budu kupovat nová plátna, abych měla na co malovat a taky jsem si chtěla namalovat nějaké nevé trčko. Ne, tohle není normální.

Takže, zpátky k té mojí kresbě. Už dlouho se mi nestalo, že bych něco ve formátu A3 nakreslila za jeden víkend, nebo spíše za jednu noc a odpoledne. Taky co mě na tom nejvíce štvalo, byla jeho vesta. Jsou na ní provazy, takže když jsem stínovala, bylo to pořád dokola: tmavé pole, světlé pole, pár proužků, dva knoflíky, tmavé pole, světlé pole a tak pořád dokolola. Chytrý nápad na závěr, až budu kreslit Lasterbalka, tak ho nakreslím v té bundě, která je téhle vestě dost podobná.

A další chytrý nápad je i fotit kresby večer pouze za světla své lampaydee ...ehm, lampičky. Možná jsem měla počkat do zítřka, ale to je už jedno.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Λγᴅᴇᴇ 一角獣 Λγᴅᴇᴇ 一角獣 | Web | 26. ledna 2016 v 8:37 | Reagovat

Lampaydee je věrná!
Lampaydee bude vždy věrná!
Lampaydee se ráda dívá...jak kreslíš Luziho....jak se pohybuješ popokoji.
Lampaydee je skvělá věc ke sledování lidí.....
Eh...
no...
neee...nemám v lampaydee kamery...co si o mě myslíš...ehe...eh...

Už taky vím, kde sehnat plátna!
Budou mrňavá, ale co už? PLÁTNA!!

2 Killing Happynes Killing Happynes | Web | 26. ledna 2016 v 18:58 | Reagovat

[1]: ooo ano má věrná Lampaydee cením si toho, že na tebe sedá prach na mém stole...
Joo! Plátna!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Don't be afraid of clowns.
They are not a psychopaths.
They don't laught when they kill you.
It's only mask.