Listopad 2015

Assassin's creed - tričko

29. listopadu 2015 v 17:29 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  FanArts
Před pár týdny jsem si koupila tričko, že si na něj zase něco namaluju. Původně jsem chtěla něco se skupinou Afi, neměla jsem ale žádný návrh a nakonec jsem viděla jeden pěkně upravený AC obrázek. Hned mi bylo jasné, že je to, to co si udělám na tričko. Jenomže jsem se k tomu pořád neměla. Nechtělo se mi, nebo jsem dělala něco jiného, a i včera jsem původně malovala něco jiného. Maluju pro babičku na vánoce nějaký obraz, no a včera se mi vůbec nedařilo. Barvy se mi vpíjely do sebe, vypadalo to strašně divně, celkově jsem byla na všechno okolo sebe naštvaná. Říkala jsem si, že takhle to dál nejde, odložila jsem to plátno a začala dělat něco jiného. Předkreslila jsem si tedy toho Ezia a hrála si s tím až do půlnoci. Dneska jsem to chtěla ještě zažehlit, ať ty barvy pořádně drží a tak. Vůbec se mi nechce, ale to se nějak vyřeší potom.

Saltatio mortis

21. listopadu 2015 v 20:35 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  FanArts
Dneska ráno jsem konečně dokreslila jeden obrázek, s kterým jsem se piplala už od minulého týdne. Chtěla jsem to sem přidat hned, ale jela jsem pryč a nestihla jsem to. Nicméně to byla celkem změna, protože většinou kreslím portréty přes celý papír. Tady bylo osm lidí vtěsnáno na jednu fotku, takže všechno bylo strašně maličké i na velkém papíře a nedalo se tam nakreslit tolik detailů. A taky hlavní, věc které jsem se bála nejvíc, udělala jem tam několik červených detailů. Bála jsem se, že to pokazím, protože s barevnými pastelkami mi to zrovna nejde, ale díky Chem, žes to za mě rozhodla a nakonec jsem to tam vážně udělala. A ještě abych nezapomněla, neskutečně mě děsí klauni, ale tihle jsou k sežrání, trochu paradox, že?
Takže tady vám představuju svůj nejnovější objev ...ještě se uvidíte. Pravděpodobně i v Touch.

Ghost's touch - 21

18. listopadu 2015 v 21:55 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  Ghost's touch
Už si ani nepamatuji, kdy jsem naposledy přidala Touch, nicméně tady to máte. Je to podlě mě poněkud zvláštní díl, ale to posuďte sami.
PS: Aydee pamatuješ jak jsem se tě jednou ptala na hodně divný otázky? Jak bys někoho uklidnila? a podobně. Tak to je ono.


Zakázka

11. listopadu 2015 v 18:17 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  My shits
Nehorázně vytočená, nasraná a nejradši bych prokopla stěnu. Tak asi tak vypadá moje nálada, jo vlastně jsem nezmínila že si připadám jak naprostý idiot. Ještě mě udivuje, že jsem schopná něco napsat. Vůbec neřeším, že učitelka byla nespokojená s referátem, že jsem dostala několik špatných známek, když mě cokoli vytočí dokážu zůstat do jisté míry v klidu. Jsem nepříjemná, zatnu pěsti, ale jdu dál.

Josh

8. listopadu 2015 v 10:38 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  FanArts
Už někdy v létě jsem si řekla, že nakreslím Joshe, pak se mi různě nechtělo kreslit, nebo jsem neměla čas, nebo jsem malovala obraz do obýváku (ten jsem taky nikde zatím nepřidávala, tak možná někdy jindy), nebo se jenom stalo to, že jsem na něj zapomněla. A i když jsem se k němu občas vrátila, nikdy jsem ho nedokončila a i teď se bojím hádat, kdy ho dokončím. Zvláště teď.

Whocon, pozdě ale přece

6. listopadu 2015 v 20:10 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  My shits
Sice je to už přes dva týdny, ale rozhodla jsem se, že o tom něco napíšu. Chtěla jsem už dříve, ale jaksi jsem nevěděla co napsat. Taky bych mohla alespoň zmínit, o čem vůbec píšu. Je to Whocon, od kterého už uplynula snad celá věčnost. Takže čím začít. Radši připomenu, že je to akce ohledně seriálu Doctor who, který já bezmezně žeru. Bylo to sice až v Brně a z Ostravy je to celkem z ruky, ale po více než roce přemlouvání jsem se tam dostala. Chtěla jsem tam už loni, ale nepodařilo se. Původně to byla třídenní akce, nicméně jsem tam byla společně s Psychotic pouze jeden den. Ráno jsme se sebrali a moji rodiče nás tam zavezli, pak se někam na celý den ztratili a pak nás odvezli domů.

Čas říct sbohem?

1. listopadu 2015 v 9:45 | Psychotic Hunt
Hele, zahrajeme si takovou hru, ano? Všichni budeme předstírat, že je to tu od včerejšího večera, jak bylo v plánu, protože někomu stále nefunguje internet a ten někdo to tu chtěl přidat z počítače od sestry jenže ta v tu dobu už spala a pc byl vypnutý, tudíž někdo musel čekat do rána, aby nedostal seřváno od rodičů, že budí a straší mladšího sourozence...

Don't be afraid of clowns.
They are not a psychopaths.
They don't laught when they kill you.
It's only mask.