Říjen 2015

"Halloween"

31. října 2015 v 23:25 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  My shits
No, jelikož je ten Halloween, rozhodla jsem se, že něco napíšu, celý den jsem nad tím přemýšlela. Chtěla jsem na sebe minimálně napatlat nějaký makeup, ale to po pár neúspěšných pokusech padlo. Ani nevím, co jsem konkrétně zkoušela, takový ty velký panenkovský oči, Chelsia smile, lebku nebo jsem si pak ze vzteku jenom čmárala po obličeji.


Když tak zmiňuji ten vztek, nebylo to vůbec, protože se mi nic nedařilo. To bylo kvůli …no kvůli celému dni. Co jsem se ráno probudila tak se to neslo. Buzerování ohledně školy známe určitě všichni. O tom ani není třeba mluvit, dále mi rodiče začali vytýkat jednu věc, o které tu zrovna nechci psát. Nakonec odjeli někam pryč a já měla na pár hodin klid. V tu chvíli klidu jsem zkoušela ten makeup, a když jsem to vzdala, chtěla jsem udělat jednu věc do školy.


Učitelka na praxích po nás chce protokoly o pracích, co jsme dělali. Problém byl v tom, že nám nedala žádnou předlohu, podle které bych to dělala. Normálně by to asi žádný problém být neměl, ale když píšete svůj první protokol a vůbec nevíte, co všechno tam má být. Jako idiot jsem psala polovině třídy, nikdo samozřejmě nic nevěděl až na to že jedna holka dávala na naši fb skupinu ty předlohy, ale to smazala. Nakonec se mi podařilo po jedné spolužačce sehnat něco od třeťáků, a podle toho jak je to napsané, myslím, že vím, kdo to psal. No to je fuk. Takže, tím končí moje stresování ohledně školy.


Vím, že skáču od jedné věci k druhé, ale no nechávám se unést, no takže se vrátím asi do poloviny předchozího odstavce, kdy jsem byla nasraná na celou svou třídu, že mažou věci do školy, že nikdo nic neví a tak. Nikdo pořád nebyl doma, neměla jsem podle čeho dělat protokol a tak jsem se na všechno vysrala a postila si nové díly Doctora who.


Po necelých dvou dílech se rodiče vrátili a hádejte co… pořád měli nějaký problém. Vím, teďka si připadám jak nějaká chudinka co si stěžuje, jenom bylo toho už na mě moc. Poměrně často se najde důvod, proč bych mohla být seřvaná, jsou to ale hlouposti, které tolik neřeším, pak ale přijdou chvíle, kdy se to zvrtne v hádku a pomalu i v rodinný masakr.


Celé to ale odeznělo, nastalá dokonalá ignorace, takže jsem pokračovala ve sledování Doctora. Pak mi jedna spolužačka přeposlala ty protokoly, ale už se mi to nechtělo dělat. No to je asi všechno z mého úžasného dne teď už jenom koukám na Ghoula.


PS: Aydee ještě jedna špatná zpráva speciálně pro tebe. Víš, jak ti připravuju tu šablonu Devina, Dneska jsem zjistila, že jsem to špatně uložila a že to teda nemám a musím to dělat od začátku. No vlastně to je celkem jedno, jenom mě to štve a zvlášť dneska.

No a aby tenhle článek nebyl jenom moje stěžování, tak jsem tady chtěla taky po dlouhý době přidat něco kresleného. Zrovna tohle myslím že bude tak nějak nejtematičtější. Kreslila jsem to před nějakýma dvěma týdny a je to po letech první věc co jsem kreslila podle skutečné předlohy.


Ghost's touch - 20

27. října 2015 v 22:25 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ
Takže jakjsem slíbila tady je jeden z prvních článků. Lidi, pamatujte tenhle díl je důležitý. Tím důležitý myslím že poodhalím hlavní pointu, no však uvidíte.


Vysvětlení jak to mám s blogem

25. října 2015 v 22:46 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  My shits
Nevím kde začít, už jsem načala snad deset vět a ty nakonec smazala. Tahle je stejně nic neříkající, ale aspoň je. Takže co jsem původně chtěla.


Chtěla jsem se zaprvé ozvat. Přijde mi, že kromě Aydee tady už nikdo jiný není. Nemyslím to jenom jako ohledně tohoto blogu ale celkově. Spousta lidí přestala chodit na své blogy a vlastně já taky. Někteří na rovinu napsali, že končí, někteří si dali jenom pauzu, ani o tom neřekli, ale to je zčásti jedno.


Sobecky se teď zaměřím na sebe a na tenhle blog. Nevím jak přesně to je. Není to tak, že bych na blog neměla čas, nebo že by mě už nezajímal či snad nebavil. Jednoduše řečeno, někde jsem se zasekla a nevím co napsat. Kolikrát jsem měla zapnutý počítač a hodinu do něj zírala a přemítala co napsat.


Aydee jednou psala o tom, že je ráda že ji nijak neomezuje název blogu. Náš název naopak vážně svazující je. Jenom nikde nevidím napsané pravidlo, že když už se ten blog nějak jmenuje, musí se k tomu tematicky hodit. Právě proto jsme přidali před měsíci i MIW a právě proto jsme s Psych uvažovaly, že přidáme další věci, o kterých bychom tady mohly psát. Pořád jsme, ale váhaly, až z toho nakonec nic nebylo a možná ani nebude. Tohle mě vážně mrzí a jistě ani nevím, jak to vidí Psych, jestli chce tady nějak pokračovat nebo s psaním přestat.


Každopádně, celou dobu jsem uvažovala, že kdyby z blogu odešla, jestli bych vůbec dokázala sama pokračovat. Myslela jsem si, že ne, a pořád jsem z toho nejistá, ale kdyby se to stalo, chtěla bych se o to pokusit. Já totiž nemám ráda změny, nerada něco měním, až příliš těžko se vyrovnávám s novými věcmi a možná je to špatně. Strašně často se utápím v nostalgii, takže jak se znám, chybělo by mi blogování a přála bych si vrátit.


Dobře teď jsem se nechala unést úplně jinam, než jsem chtěla. Prostě chtěla jsem říct, že kromě toho že občas přidám Touch je tenhle blog mrtví. A chtěla jsem s tím něco udělat. Takže se znova pokusím vymýšlet články, častěji přidávat povídky, doopravit Comics, třeba napsat i nějakou úvahu nebo přidat nějaké nové kresby například. Ještě nad tím popřemýšlím a sama bych byla ráda, kdyby to vyšlo a já se s tímto blogem opět sžila a bylo by všechno jako dřív.


Myslím, že už nemám co říct. Možná už jenom na závěr poděkovat Aydee za to, že mě během posledních rozhovorů přiměla přemýšlet a za to že chtěla Touch, tím pádem ten blog nevypadal tolik mrtvě.

Ghost's touch - 19

13. října 2015 v 19:22 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  Ghost's touch
Doo wioo doo ...Aydee ty prostě víš jak na mně.


Ghost's touch - 18

1. října 2015 v 20:43 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  Ghost's touch
Zase jsem Aydee slíbila Touch tak jsem se překonala a tady to je. Takže no ja se teď zase vytratím a pujdu sledovat Doctora who muhehe

Don't be afraid of clowns.
They are not a psychopaths.
They don't laught when they kill you.
It's only mask.