Freedom!

26. června 2015 v 20:34 | ҎsƴcҺoʇic Ħuƞʇ |  My shits (Psychotic)
Žáci se hrnuli ze dvířek školy. Bavili se ve svých skupinkách přátel a ukazovali si navzájem vysvědčení, smáli se, domlouvali se na bazény a výlety po obchoďácích. Někteří křičeli věci jako "Hurá!" "Svoboda!" a sem tam někdo začal objímat mohutné stromy, ale všechno předčasně... Ještě nepřekročili pozemek školy.
Osmačce hobitího vzrůstu v černém tílku a sukni a s taškou seriálu Supernatural s nápisem "Team Winchester", vytanula na paměti hrůzná a děsivá slova, která často opakovala po útěku jejího spolužáka ze školy.
"Pokud přejdete přes tu bránu, nemůžete už nikam odejít." Jistě, že to dávalo smysl, přece za žáky mají zodpovědnost, ale i tak to znělo děsivě.
Holka "Team Winchester" vyčkávala a dál se bavila se svou kamarádkou, také oděnou v černé. Už byly u brány. Jeden krůček...
"HELL YYEAAAAAAAH DOBBY JE VOLNÝ!"
Všichni se zarazili a zůstali zírat na "Team Winchester", která už jen vesele odhopskala ze schodů pryč.YAHTZEE! Konec školy.

Jen abych vysvětlila těch pár řádků nahoře...
1. ten spolužák pouze vešel do třídy, zjistil že zapomněl jeden papír, hodil si tašku na lavici a odešel. Uklízečky ho pustily, protože si ho spletli s dospělákem, ale pak se samozřejmě vrátil dostal kázání a dutku.
2. ta učitelka je strašně fajn, ale tu větu říkala, jakoby to bylo "Jednou zde vejdete a není cesty úniku. Dostanete se odtud jediným způsobem a to, že vás školnice zaveze vaši mrtvolu do příkopu. MUUHAAAHAHAHAHAHAHAHAHAAAA"
3. to "dobby je volný" jsem dodala o něco tišeji... stejně na mě pořád čuměli.
4. odhopskání po schodech nevydrželo dlouho a moc se nevyplatilo, protože jaksi teď sotva chodím nebo udržím tašku, jsem děsně zesláblá.

Dnes jeden spolužák přinesl šampaňské a skleničky (dětské to nebylo, ale nealkoholické jo). Musím dodat, že ještě mu tak domalovat knírek a hned by mohl být barmanem. Učitel je veselá kopa tak se tomu pohledu na něj pořád smál.
Tak učitel připomenul některé zážitky (včetně toho útěku), připili jsme si a já s kamarádkou jsme to hned odevzdali na dopití klukům a pak předávání. Moc jsem to nevnímala, protože jsme zrovna fangirlingovaly nad Mortal Instruments... a pak jsem přišla nařadu já devítka z osmnácti žáku. Učitel mi pochválil mé "sakramentsky drsné boty", řekl pár slov o tom jaké to jsou super známky, pak pár slov o mě a té kamarádce "tak tady naše dvě černé vdovy, jestli jste si všimli mají úplně stejné známky, až na to, že ta dvoječka je u jiného předmětu. Co je toto za magii? Ach tak! Černá!" a ještě něco jen si to nevybavuju přesně.
Nemůžu říct, že se mi to vysvědčení nelíbí, ale nadšená taky nejsem. Osm let. Osm let a ta hodná učitelka co mě má tak ráda, mi musí zkazit osm let jedničkářky jen tím, že nevykouzlí z té dvojky z matiky jedničku... Ale je to moje chyba, rovnice mi nesedly.

Hm, tento týden byl fajn pokud jde jen o školu. V pondělí sice jak debili musíme zůstat i na odpoledku, ale neučili jsme se... moc. V úterý se odevzdávaly učebnice a pak jsme měli pustit nějaký film. Konečně, po půl roce nošení flashky "jen kdyby náhodou..." nadešla moje chvíle. Upřímně jsem čekala, že učitel jakožto taky fanoušek Marvelovek, se kterým po sobě někdy křičíme "HAIL HYDRA!" vybere třeba Iron Mana, Cap. America, Amazing Spider-man, nebo Avengers... nebo taky Jeníčka a Mařenku... jako lovce čarodějnic, Světovou válku Z...
Ale on vybral Insidious. Což bylo taky super. Koukali jsme celou dobu, oni se lekali, skákali z lavic, pištěli, kluci po mě řvali, že příště mi tu flashku vyhodí z okna... A nejlepší, že jsem dosáhla na spolužáka přede mnou... Takže... Co jsem asi udělala? Vyčkávala na napínavý okamžik a chytla ho, stáhla mu kapuci, nebo mu zaťukala na rameno a on vyskočil taaak, že se z toho lekl druhý a z něj třetí spolužák. A já se jen pomalu dusila smíchy. Po hodině za mnou všichni přišli jestli je pokračování a že mám přinést druhý díl. Takže ve středu před rozlučkou s deváťáky to vypadalo stejně. Pištění, lekání, vyskakování, učitelův smích se slovy "A já se zas lekl takové kraviny, když tam nic nebylo!"

Takže jak jsem říkala, ve škole fajn. Ale po zvonění oznamujícím konec školy... No to už fajn nebylo, když jsem měla problém dojít k autobusu... Sem tam je to v pohodě. To je fuk. Jednoduše jak jsem psala jsem opravdu zesláblá nebo nevidím, co jiného to může být.
A celkově byla pořád příšerná nálada tak jsem ani nekomentovala a tak, což bych měla napravit

Chtěla bych vám všem popřát krásné prázdniny, ať už končíte v úterý nebo jste skončili dnes jako já. Užijte si je, odpočívejte, dělejte blbiny...

Hail Hydra já jdu čumět na Green Lantera zítra mě čeká takový... no Bigboš prostě (hospodská) akce, kde budou hrát nějaké české kapely as m,i tam jdem s rodinou.
A vy se mějte. Zatím sayounara.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ChemicalZombie ChemicalZombie | 26. června 2015 v 21:45 | Reagovat

Tobě taky přeju krásný prázdniny :3
Končili jsme už dneska, my jsme teda měli oficiální rozloučení i s rodičema a všema učitelema (protože devítka)...
Jinak k tomu moc co říct nemám... jenom to, že máš super učitele :D

2 Psychotic Hunt Psychotic Hunt | Web | 26. června 2015 v 22:11 | Reagovat

[1]: Ach tak rozlučka jo? Hehe no oficiální... a byla/ bude i taková ta... ne přímo oficiální jen se spolužáky? V naší třídě se už o tom mluví i když máme rok čas, ale jak to tak vidím budem tam jen dvě střízlivé, jak už to bývá...
A jo je fajn, ještě jsme párkrát probírali filmy, ale musí se uznat, že je fakt borec, přežil to s náma už druhý rok.

3 ChemicalZombie ChemicalZombie | 26. června 2015 v 23:40 | Reagovat

[2]: měla být, ale mě stejně nepozvali, potom se to nějak zrušilo nebo co a potom znova odzrušilo, takže já fakt nevím... prostě mě tam nikdo nechce, a i kdyby chtěli, tak bych já nechtěla :D

4 $αтαη's υηι¢σяη $αтαη's υηι¢σяη | 27. června 2015 v 0:25 | Reagovat

To muselo být super!
Já už se k dnešnímu dni vyjadřovat asi nebudu, protože z toho mám trochu špatný pocit.
Hail Hydra!
Užij si také prázdniny ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Don't be afraid of clowns.
They are not a psychopaths.
They don't laught when they kill you.
It's only mask.