Květen 2015

*inteligentní nadpis k jednomu obrázku*

31. května 2015 v 11:26 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  My shits
Tak jo, jelikož už nějakou dobu postrádam inteligenci, nervy a všechno, tak lepší nadpis nebude. No a protože jsem se před chvílí probudila sice ne moc vyspaně, ale nikdo není doma takže mě nikdo nenasral a krom Psych mi nikdo nenapsal, což je občas taky fajn, pokud mě někdo celý večer otravuje. *vím o co ti jde* Tak přemýšlím, chybí mi Aydee, jak ta bude naštvaná až bude číst všechny moje zprávy, muhehehehe!
A vážně melu kraviny, takže radši k věci.
Babicka má za týden narozeniny a mamka vymyslela, že jí mám něco nakreslit. Sáhla jsem po první a fotce, kde jsem i se ségrou, jak já ji nesnáším... No prostě, jsem začala kreslit jednu fotku, kde mi je tak 8. Nemůžu si pomoct, já nedokážu kreslit něco, co mi někdo řekne, něco co si dobrovolně nevyberu, ale to nikoho nezajímá. Prostě včera v noci jsem to dokreslila a rozhodla jsem se to sem dát.

Ghost's touch - 8

24. května 2015 v 21:07 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  Ghost's touch
Tak jo, dneska kašlu na jakékoli rozepisování. Jenom jsem se chtěla omluvit, že je to tak krátký a divný. A taky zvažuju, že se přidám ke Kobře, Bullet a Eleně a budu si stěžovat na to že nekomentujete. Vím že naše věrná Aydee tu není a ne všichni musí mít čas a tak ...ale co, přeberte si to sami. Nikdy jsem si nemyslela, že neco takového sem budu muset napsat a připadám si trpně, ale co.

Hi there...

21. května 2015 v 16:42 | ҎsƴcҺoʇic Ħuƞʇ |  My shits (Psychotic)
...Aneb když vás nenapadá ani trošičku inteligentní názav...
Ať to tu pomalu opět neumírá... píšu tuto věc, kterou myslím není vhodné nazývat článkem... Je to jen souhr pár věcí, co chci napsat...

Ghost's touch - 7

17. května 2015 v 1:01 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  Ghost's touch
Okay, protože jsem uplně mrtvá nic nebudu zbytečně říkat, stejně to nikoho nezajíma. Bye!

? Little riddle ?

11. května 2015 v 19:37 | ҎsƴcҺoʇic Ħuƞʇ |  My shits (Psychotic)
Hele chtěli byste měnší hádanku?

(Edward Nygma - Gotham)


Ghost's touch - 6

9. května 2015 v 23:49 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  Ghost's touch
Konečně jsem se dokopala k tomu, sem přidat další díl. Vážně je ode mně hnusné, že přidávám tak pomalu a já se vám za to fakt ovlouvám.
No, a jenom jsem chtela říct jednu věc, i když to asi většině dojde. No prostě, jak já se dneska hořce smála sama sobě, kvůli tomu jak mizerně mi bylo, když jsem tenhle díl psala. Jo, a tohle má dvě verze, tu první nikdy neuvidíte, protože, prostě proto. Je mnohem horší, více jsem se do toho vypsala, a jestli vás to zajíma nabourejte se mi do noťasu ...nebo radši ne.
No rozhodně, kdyby si někdo z toho vydedukoval, že je mi nějak blě tak není. Bylo dávno, teď ne! Jsem vlastně jenom mimo, protože už vážně melu kraviny.
No prostě čtěte, užíjte si Devina a komentujte! Bye!Trička

4. května 2015 v 19:36 | Psychotic Hunt |  FanArts (Psycotic)
Jak jsem slíbila, tady jsou ta trička.


Devin - malba

4. května 2015 v 19:30 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  FanArts
Tenhle článek už píšu podruhé, protože můj milovanej mobil, zasekanej tisícovkou písniček a stouvkou Devinových polonahých fotek, odmítal ten článek zveřejnit. A i když jsem to už vesrala snad všude a většina z vás to už taky viděla, tak to tu prostě tak i tak dám, pokud se to znova nesmaže.Takže znova.
Před více než měsícem jsem měla narozeniny a od bratránka jsem dostala plátno a barvy. No a co mě hned nenapadlo ...Devin!
Tak jsem se vzala a začala vybírat fotku, když už jsem výběr zúžila na tři, pomohla mi Terr s rozhodnutím. Takže díky moc, Gandalfe!
No a prostě jsem začala malovat. Docela mě překvapilo jak mi to s štětcem jde. Nerada se chválím a připadám si tak jako neskutečně namyšlený sobec. Když ale znova držíte v ruce štětec minimálně po pěti letech a malujete něco velkého (je to celkem malé, ale chápete ne?), složitého, nedáváte tomu moc velké šance. Jenom si pak vzpomenete na doby, kdy jste jako malí chodily na všelijaké výtvarné kroužky. A připadáte si jako kdysi, když vaši ruku vedla po plátně učitelka a ...a vlastě ani nevím, co to zas melu za kraviny.
Jednoduše, co jsem chtěla říct, ze začátku jsem si vůbec nevěřila, hlavně když jsem malovala vlasy, ale na konec jsem byla spokojená.

Odhalení

3. května 2015 v 15:04 | Psychotic Hunt |  My shits (Psychotic)
Forma mimozemského života včera navštívila tento blog a nyní je zpátky, aby odhalila svou pravou identitu.


Um… Věc?

2. května 2015 v 21:02 | Věc Neidentifikovatelná

Sluneční paprsky se marně pokoušely prodrat skrz žaluzie a zatažené závěsy do potemnělé místnosti. Všudypřítomné ticho působilo tíživým dojmem. Dokonce i většina věcí působila v kombinaci s tmou a tichem celkem depresivně. I přes to, jak normálně byl pokoj zařízen.
Kdo by tu vešel, pomyslel by si, že je pokoj prázdný a jeho obyvatel nejspíše zrovna někam odešel, avšak hodil by ještě jeden znepokojivý pohled po místnosti, jestli tam vážně někdo není, někdo kdo nezvaného hosta ostražitě pozoruje… Pak by zavrtěl hlavou nad svým paranoidním myšlením a hned za sebou opět zabouchl dveře polepené plakáty postav z filmu Avengers.
Jen co se dveře zavřou, je možné povšimnout si černé věci mezi skříní a kufrem, která tam pravděpodobně být nemá…
A právě teď když se začalo stmívat, ta věc proťala ticho v místnosti. Bylo to něco mezi zamumláním a zabručením… rozhodně to nebylo vůbec hlasité a znělo to nějak jako "Caw… caw…"
Další zvuk byl hlasitější - plesknutí o podlahu. A pak druhé! Nakonec i třetí a čtvrté - už o něco tišší tlumenější. Pak už jen tiché cupitání po čtyřech. Černá věc se pomalu blížila ke stolu s počítačem. Když dospěla k cíli, ozvalo se cvaknutí, dále následovalo zahučení a náhle byl pokoj osvícen obrazovkou zapnutého počítače. Věc musela přimhouřit oči při tom nezvyklém přívalu světla.
Nejistě začala klikat myší. Na obrazovce se objevil program Word a tak Věc s povzdechnutím a dalším "Caw Caw", které konečně nabylo lidského zvuku místo hlasu zvířecího mutanta, začala psát.

Well… Kdopak ví, co je zač ta Věc a co to znamená?

Až se tu objeví nějaký ten odhad, Věc se vrátí a představí se. Jsem si jisté, že odpověď na otázku je nad míru jasná… nu což… aspoň by přibyl další článek. Do té doby než se tu nějaký ten komentář objeví, půjde zírat na Světovou válku Z.

Don't be afraid of clowns.
They are not a psychopaths.
They don't laught when they kill you.
It's only mask.