Duben 2015

Too real to be just a comics - 3

29. dubna 2015 v 18:03 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ & ҎsƴcҺoʇic Ħuƞʇ |  Too real to be just a comics (fan fic)
Tak jo, vážně se omlouvám, že tu teďka nic není, ale jaksi buď nemám čas ...nebo se mi nechce. nemudu se vymlouvat, že nemám čas, občas se tak stane, ale převážně se nedokážu dokopat k noťasu a něco sem přidat a hlavně opravit. To je ten kámen úrazu, protože kdyby neexistovaly háčky, čárky a různé překlepy, tuhle povídku máte už tady celou a o Touch ani nemluvim.
No takže rozhodně si nemyslete, že jste se mě zbavili já tu pořád jsem a ve snech vás budu strašit dál. ...okay blby vtip sorry Aydee to ne ja hiii.
Yep co jinak ještě říct než zase na neurčito zmizím. V Pátek jdu do kina na Avengers muhahaha ja se tak těším!!! A dneska prý přisly řetízky z Agents of S.H.I.E.L.D. co jsme si s Psychotic objednaly. Takže jo ujíždím na Avengers jestli to někteří ještě nevědí.
Jinak začala jsem taky dělat jeden cosplay, sice bude to taková řekněme ženská verze té postavy, protože na to nepotřebuju tolik látky a přijde mi to jednoduhší. *stejně to poseru* No a můžete zkusit hádat kdo to bude.
Pak když už jsem zmínila Touch tak mno pokusím se vás netrápit a o víkendu zkusím něco opravit.
No a nakonec když jsem se tak rozkecala jsem chtěla říct, ani nevím proč, že jsem asi o víkendu ještě hodím malbu Devina a jeden obrázek Hulka. Malba, to slovo zní tak nóbl, že se to na to asi ani nehodí. No a tímhle jsem právě vymyslela další článek, takže to tu nebude možná vypadat tak mrtvě.
Your Happyness *fuck to jsem dlouho nenapsala*

Ghost's touch - 5

14. dubna 2015 v 20:13 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  Ghost's touch
Tak jo dneska jsem měla čas tak jsem opravila další díl. Mno, vy co zitra píšete přímačky tak hodně štěstí, Hlavně Aydee a Zombie a dál už nevím kdo by ještě měl psát. Tak holky tenhle díl je pro vás. A teď když už mám tohle pro dnešek hotovo jdu čumět na další marvelovky muhehehe. *fanaticky usměv*
Jo a ještě ... až se rozhodnete že jednou poletíte ze schodů... ...prostě udělejte cokoli ať si efektivně namlátíte.Ghost's touch - 4

2. dubna 2015 v 13:31 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  Ghost's touch
Baf, konečně sem něco přidavám. Lidi a jiný bytosti, omlouvám se, že mi to tak trvalo, ale jsem až moc lína a taky jsem moc nestíhala a byla ráda za každou volnou chvíli, kdy jsem si mohla hrát na mrtvolu. Každopádně tady máte další a delší. Čtěte, komentujte však to znáte, ne?Don't be afraid of clowns.
They are not a psychopaths.
They don't laught when they kill you.
It's only mask.