Březen 2015

Keep running

22. března 2015 v 21:06 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  My shits
Je to úplně všude a všichni víme o co jde, rozhodně se mi k tomu nechce nic psát, vlastně sem chci jenom hodit fotku svý ruky. A nebyla bych to já, kdybych si to nepřikrášlila, takže MCR trsátko do ruky a do pozadí kresbu. No nic... a ta modrá tečka, v tom nic nehledejte, tu tam mám protže proto- ...
Jinak, včera jsem si obarvila hlavu na červeno *můj třetí pokus o červenou hlavu, nepočítám-li ten půlrok barveni na červěně nečervenou* , chtěla jsem to jako Gee mám to spíše jako Ash Costello, ale nu což lepší než předtím.
A taky, začala jsem malovat devina, barvama na plátno a myslím že až ho uvidím tak mu oholím vlasy hii ....to ale pěkně odbíhám od tématu, že? ...ale vážně radši si celý den malovat, než jenom celýd den jenom brečet.

Too real to be just a comics - 2

22. března 2015 v 14:49 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ & ҎsƴcҺoʇic Ħuƞʇ |  Too real to be just a comics (fan fic)
Tak tedy abych utišila Aydeein absťák po Touch, ktrý ještě nemám opravený. Jednorůžku tady to máš. Btw, že jste na tohle zapoměli.

Devin - tričko

18. března 2015 v 15:54 | Killing Happyness |  FanArts
Tak tedy dodatečně přidávám svoje další malovadé tričko. A jak jsem předtím psala mám na něm tu naši prdelku Devina.... Takže taky vám představuju výplod mého snažení. No a jelikož jsem nechtěla jnom holý obrázek ale i nějaký nápis tak mě nenapadlo nic lepšího než mu prolézt twitter. A nejvíce se mi zalíbil tenhle, tedy měla jsem i více možností, ale tohle vyhrálo. Taky jsem vybírala i z rozhovorů. Jako napříklat. "Im Ghost and I dance" a nebo "Im Ghostopher" no ale chtěla jsem něco vážnějšího, takže to vyhrál tweet "when I say nothing I say everything..." což mě celkem vystihuje. No ale už nebudu zdržovat, stejně musím letět. Takže tady to máte. Jo a Btw taky mam na mobilu ten problém s otáčením fotek. A no dám vám tady všechno puvodní fotku, šablonu se kterou jsem se několik hodin srala a samotné tričko.

Tak nějak všechno a přitom nic

16. března 2015 v 23:13 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  My shits
Předtím než jsem začala přidávat Ghost' touch, jsem tady přes týden nic nepřidala, pomalu nečetla vaše blogy a už vůbec nemluvím o komentářích. Možná jsem na sebe tvrdá, ale přijde mi blbé komentovat někomu článek o pár dní později, si než ho přečtu. Takže v první řadě se za tohle všem omlouvám, ale problém byl prostý -škola. Co k tomu dodat, když si učitelé vymyslí na jeden týden doslova deset písemek. Na další o pár míň a tady tenhle bude taky něco úžasného. No a mě prostě nezbývá než se denně naučit dokonce i několik desítek stránek (Okay teď možná přeháním, píšu velkým a ne vždycky jsou ty písemky tak dlouhé)... aneb sladký život na střední. No nic tohle radši už nechám být, protože jinak by ty učitelky nedožily rána.

Ghost's touch - 3

14. března 2015 v 13:22 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  Ghost's touch
A protože jsem tak nadšená z vašich reakcí... no některé mě už i děsí ...prostětady máte další. Sice ktarší, ale to snad nevadí. Bye...


Ghost's touch - 2

11. března 2015 v 20:28 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  Ghost's touch
Takžě DOO WIOO DOO překonala sem se a opravila další díl, tak tady to je. Jo a vážně by mě zajímala vaše reakce na tenhle díl, protože je takový... uvidíte. Tak tedy nebudu zdržovat a no... čaute.


Ghost's touch - 1

8. března 2015 v 16:32 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  Ghost's touch
Takže, bytůstky přes týden jsem sem nic nenapsala a to není dobrý. takže vám to tady vynahradím aspoň jedním dílem tady tohodle. Ještě to nemám celé dopsané natož opravené, takže nevím jak často to budu přidávat ...protože jsem až moc líná, no ale pokusím se udělat co budu moct. Jo, a kdyby to někoho zajímalo dopředu, tak mám asi 15 částí a rozhodně tohle není konec, a jako nooo mám dokonalou představu o tom, co se bude dít dál, ale absolutně netuším jak to skončí, ale na to je ještě času dost. Takže si to užijte, allons-y!

Menší oznámení aneb Psychotic zase mizí

4. března 2015 v 18:17 | ҎsƴcҺoʇic Ħuƞʇ |  My shits (Psychotic)
Tak různé bytůstky, já mizím. Dnes ne, ale pravděpodobně zítra nebo pozítří. Musím zmizet z této internetovské pavučiny, která teď nemá symbolizovat past nebo překážku, ale jen zátěž. Na to je tady jiná pavučina.
Chci se jen omluvit, že nebudu komentovat, přidávat články, nebo popřípadě odepisovat na sociálních sítí jako třeba fb... Na důvod proč zdrhám se mě prosím neptejte, otázek typu "Jsi v pohodě?" bylo dneska a v poslední době až až.
No prostě se omlouvám, že pak nebudu číst vaše skvělé povídky ani je komentovat *to je pro mě mučení* a pokud se tady najde někdo, koho vážně jakžtakž baví ty blbosti, co píšu já, tak se taky omlouvám. Ale možná se tu ještě něco ode mě objeví než zdrhnu, netuším. A taky nevím, kdy se vrátím, ale to je stejně jedno.

Raven - Let me help you

1. března 2015 v 12:21 | ҎsƴcҺoʇic Ħuƞʇ |  Single and thoughts (Psychotic)
Nevím, co k tomu napsat... snad jen to, že čtení mých povídek musí být zbytečně plýtvání časem... Každopádně další díl tohoto... myslím, že bych mohla vymyslet jiný název a možná udělat k tomu obrázek. A taky myslím, že v dalších částech už by mohl být nějaký trochu lepší děj... No nic...
your violethead Psychotic

Don't be afraid of clowns.
They are not a psychopaths.
They don't laught when they kill you.
It's only mask.