Únor 2015

Ghost's touch -úvod + trailer

25. února 2015 v 22:56 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  Ghost's touch
Takže jenom krátce ....K tomuhle mě donutila Terr, tak jí možná poděkujte nebo já nevím co, protože jinak bych to před vámi tajila. Dokonce mě nutila k tomu rychle dokončit trailer. No. ale přes všechno to přemlouvání to mám a je to tady.
Doo wioo doo. No prostě, snad se bude líbit, budete komentovat a tak dále... Jinak pokud by to někoho zajímalo tak v téle ff je Devin z části já ...nebo já z části on ...to je fuk. Je to vážně krátké, ale je to jenom úvod a to stačí.
A když už vlastně za všechno můžeš tak tohůe je pro tebe Gandalfe.


Ghost'touch ...the game is on

23. února 2015 v 20:01 | Killing Happyness |  My shits
Vážení Gandalfové, Sherlockovy mozky požírající bytosti a kdo ví co ještě, píšu jednu povídku a než ji začnu zveřejňovat napadla mě jedna věc. ...Zahrajeme si takovou hru.
Já vám sem slavnostně odhalím obrázek k té ff a vy mi budete dedukovat o čem to je. Okay?
A jenom jedna nespoileroidní informace: objeví se tam MCR, BVB, MIW, Psychotic, Aydee a možná ještě někdo další. O ději nic neřeknu od toho jste tu vy. No doufám, že se tady vážně nějaké ty vaše dedukce tady objeví a že se u nich možná i zasměju.
Jo a Aydee kdybys tohle náhodou četla opovaž se spoilerovat!
No tak tedy... the game is on!

Break The Cycle - Behind the Scenes

21. února 2015 v 12:02 | ҎsƴcҺoʇic Ħuƞʇ |  Bands
Vyšlo Behind the Scenes video k Break The Cycle... Ono je to tak roztomilé :3
Celý videoklip je úžasný, nádherný, že se to ani popsat nedá a patří k mým oblíbeným klipům. Celým barákem hned po premiéře znělo moje "awwww", pištění, brečení a vykřikování, jak je to úžasné. A taky "Vím, že jsi nechtěla ať přemaluju pokoj na černo, ale co kdybych přemalovala i dveře na červeno? Bylo by to živější..."
Hiii vypadá to tak, že mi to nevyjde... prozatím...
Každopádně tady máte to Behind the Scenes... (jsem jediná, co tahle videa tak miluje?)
Takže kreaturky, zaposlouchejte se do Chrisova milého, příjemného hlasu... sledujte ty nádherné osůbky... a koukejte jak správně natočit vystřelení mozku (to se mi děsně líbí, mohlo by tam být víc krve, na těch dveřích to nejde moc vidět, a větší menší kousíček mozku by taky nebyl na škodu... hehehe)


Break the cycle

18. února 2015 v 18:01 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  Bands
*Co k tomu kurva říct?*
MIW vydali novy klip a já jsem mrtá. Tak mrtvá, že můžu říct, že tohle byla zatím ta nejkrásnější smrt, co mě kdy potkala ...nebo možná Chrise wiooo spoiler. Jo tech spoilerů tady bude asi víc.
Ono, já nemám slov, a prostě ...insidious muhehehe. A všechno to tam je tak úžasny a dokonalý ...a ta Chrisova pistolka je jednoduše sexy. A Devin ...ooo do jeho prdele, prostě on je k sežrání i jako tahle zrůdička. On může být cokoli a já z toho budu vždycky paf *slintá jako kdyby měla vzteklinu* ...okay o Devinovi radši dost, tohle má byt o klipu a ne o něm.
...Takže v tom klipu je Devin. *aplaus mojí genialitě*
Tak tedy ještě jednou řeknu, jak je to úžasný, dokonale udělaný a ta část se zrcadlem je prostě bezchyby. Jak byl Chris zastřelen, zaskočil mi popcorn a ukápla slzička. Hiiiii.
Okay aaaa ja už nevím, co ještě napsat. Možná už jenom tohle a tím taky skončím. Jenom Balz může nosit kapuci jako patku a vypadat úžasně. ...okay ja mizím tady máte ještě to video.

Raven - Everybody' s gone

18. února 2015 v 12:35 | ҎsƴcҺoʇic Ħuƞʇ |  Single and thoughts (Psychotic)
Okay, zase jsem to psala. Tady se ještě nic moc neděje... Chjo, když v tom budu pokračovat, možná mě budete znát o dost víc než lidi, které potkávám v reálu... V reálu mě dobře znají jen dvě osoby...
...a jedna ta osoba je i v tomto díle...

your... Psychotic


Raven

17. února 2015 v 11:42 | ҎsƴcҺoʇic Ħuƞʇ |  Single and thoughts (Psychotic)
Tak, a je to tady. Tuto věc jsem napsala před více než dvěma týdny, ale je tu až dnes. Původně to mělo být delší, mám toho napsaného tak 4x víc, ale asi budu něco přepisovat. Stejně jako SD 2., pořád ten díl nemám dopsaný, ale tenhle týden ho přepíšu... MUSÍM.
A tato kravinka... je to blbost. Prostě jsem přišla na to, že ze sebe všechno musím nějak vypsat, ale ne vždy se to podaří. Tady jsem to konečně vypsala a hodlám pokračovat, avšak do té doby to tady bude jen jako jednorázovka a nebudu to rozhodně přidávat pravidelně. Není ani jisté, jestli to všechno budu přidávat.
Do téhle věci se vypisuju, jako ještě nikdy nikde. Jistě, že není/nebude pravda úplně všechno, snažím se, aby to v budoucnu mělo i nějaký větší děj, tak do toho musím dávat i fikce. Ale ano, pocity, myšlenky a vlastně mohutná většina je pravdivá. Obzvlášť v této části.
I když je to přes dva týdny staré, nic se nezměnilo a jsem na tom pořád stejně. Nebo spíš jsem na tom zase stejně. Možná trochu hůř, protože mám teď strašnou smůlu.
Někdo věří na pátek 13... Tsss, já mám smůlu každý den celý den až na nějaké vyjímky, jako třeba pátek 13., ale hned po tomto dni se mi to vždycky vrátí v plné síle.


Cause I choose you - 13

10. února 2015 v 20:27 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  Cause I choose you (fan fic)
Fajn je to tu, konec. Asi no, podle vašich komentů uznávám, že to asi tak velká blbost nebyla, ale teď už je to fuk. Jo a než se na mě naštvete kvůli konce ...chci abyste věděli, že jsem to tak už od začátku chtěla. Dooo wioo doo, to k tady tomuhle stačí. Díky že jste to četli, komentovali a kdo ví co ještě.
No a jen tak na okraj... Četli jte ten Bobův tweet ...já byla mrtvá ...no a pak když napsal, že to není pravda jsem vyletěla před barák jenom v tričku a řvala "Bob žije!" pak jsem si všimla taťky jak nevěřícně zírá... No a dneska jsem si znepřátelila celou třídu tím, že jsem si broukala od FOB meloii z písničky Centuries... Po pár hodinách si to zpívala celá laborka. No a prostě cely den jsem nějaká šiblá ...tak bacha na mě :D Jooo a ještě, když jsem tohle opravovala tak jsem se tomu neskutečně smála. Prosím řekněte mi že tam není nic vtipného.


Cause I choose you - 12

6. února 2015 v 22:48 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  Cause I choose you (fan fic)
Mám pro vás jednu dobrou zprávu, tohle ještě není konec. Měl být, ale když jsem to opravovala rozhodla jsem, to prostě rozdělím. Ať vás ještě chvíli porápím a tak. Tak čtěte a komentujte.
...No a myslím, že všem už je jasný, kam tohle směřuje, ale Psst!

I’m back bitchies! Hell yeah!

6. února 2015 v 21:56 | Psychotic Hunt |  My shits (Psychotic)
Okay, takže… nadpis mluví za vše. Jsem zpátky. Vlastně byla jsem vůbec pryč? To ne, ale nic jsem tady nepřidávala, to jste si možná všimli. Mé odůvodnění je snadné - ze začátku nebyly nápady a nálada, pak nálada, nálada a vlastně pořád nálada. Ale nechci mluvit o svých depresích atd… Jen jsem na tom nebyla nejlíp, ani se nedá říct, že teď jsem na tom dobře, ale jsou tu prostě věci dokonce i lidi, co mi dokážou pozvednout aspoň trošku náladu. Vlastně teď na všechno kašlu a snažím se být normální.

Jak tak koukám, tohle je můj první článek od…. 5. ledna… Heh okay, rychle to uteklo...

Cause I choose you - 11

3. února 2015 v 21:31 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  Cause I choose you (fan fic)
Well, předposlední díl a hmm mě se nechce nic psát. Já to asi zabalím ...a budu vypadat, že spím, ale nebudu... Budu zase ležet na zemi hehe. No vlastně ja už tu ležíím. To zase dopadne. No a komentujte a saounara... (neříkám to nějak často?)

Don't be afraid of clowns.
They are not a psychopaths.
They don't laught when they kill you.
It's only mask.