Leden 2015

Cause I choose you - 10

30. ledna 2015 v 15:13 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  Cause I choose you (fan fic)
Další díl, já nevím co k tomu psát ...asi nic tak sayounara.
...jo a už se blížíme ke konci.

Barbie Happyness

29. ledna 2015 v 16:56 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  My shits
Well pamatuje jak jsem psala, že ve čtvtek půjdu jako barbína v růžovém a tak? Tak jsem to udělala.
Není to blonďaté, protože mi to ta holička nechtěla udělat najednou, takže je to od červené přes zrzavou do bloďaté, ale no není to špatné, teda myslím.
Nooooo a jako nikoho tyhle keci nezajímají, chcete vidět tu fotku.
Noooo ale jako ještě jenom řeknu, že ta reakce byla neskutečná. Někteří nevěřili vlastním očí, nikdo z toho nemohl a dokonce jedna holka kolabovala. Hmmm a teď už vážně tu fotku takže:

Cause I choose you - 9

27. ledna 2015 v 17:11 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  Cause I choose you (fan fic)
Nic se mi nechce, tak trošku jsem hooodně mrtvá, ne ze školy, ale z jedné osoby co tam je. Ne... ze dvou.
Toho si nevšímejte, prostě čtěte a komentujte, no já si musím udělat pořádek v písničkách v mobilu. Tolik písniček a tak málo paměti >.<
Jo a zítra jdu odbarvovat konečně tu hlavu... fuck ja se těším. No a pak už mě můžete čekat jako slibovanou barbie. Jenom doufám že mi ta růžová nevleze moc na mozek.


Cause I choose you - 8

23. ledna 2015 v 16:19 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  Cause I choose you (fan fic)
Dneska to tu dávám nějak brzo, ale to je tím že jsem s Psychotic nikam nešli. Ale to teď není důležíté, protože...

Dannyyyyyyyyy!!! Buhehehe, já jsem mrtvá, sice jsem je moc neposlouchala ale i tak. To bolí! Jo a jen tak btw, pokud někdo z vás viděl přibližně před hodinou po Ostravě chodit a řvát nějakýho trotly: "Danny!" ...tak jsem to byla pravděpodobně já se dvěma spolužačkami, které z toho měli neskutečnou prdel (ze mě, ne z Dannyho, prý jim to bylo líto).
Jinak... asi začnu mít znova ráda somatologii, dneska to bylo podruhé, co učitelka donesla nějaké vnitřnosti. Je to prdel strkat ruce do žaludku a tak.
No a radši mizím, bo bych řekla něco, navíc a to už nikoho nemusí zajímat. A btw sem kráva a neskutečný srab.
Sayounara ...Dannyyyyyyy! Fuck you Danny! Eee no možná se někomu podaří zalepit tu práydnou díru po Dannym tímhle.


Cause I choose you - 7

20. ledna 2015 v 22:02 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  Cause I choose you (fan fic)
Fajn takže krátce, pondělí bylo super a pak mi to karma vratila. Ale vážně co to je, nemám pravo na několik dnů za sebou kdy jsem v pohodě ...ne Happyness nesmí.
Lidi, nesnaším svoji profesorku na somatologii a tady slibuju, že při tom zítřejším zkoušení, ji doslovně popíšu myokard a další sračky na její právě vytrženém srdci, klidně i latinsky ...hlavně když pak chcípne.
Hm jinak, příští týden jdu k holičce odbarvit hlavu, aby mi na to chytla pořádná červená a spolužáci mě výhecovali, ať den na to přijdu do školy blonďatá s culíkem a prostě vlasy pryč z obličeje, bez černých očí, v růžovém a v sukni nejlíp na podpatcích. Souhlasila jsem s tím, jen tak z prdele a mám už slýbené, že mě budou fotit. Toho se bojím nevíc, ale jestli se povede nějaká, kde mi nepůjde moc vidět do ksichtu uvidíte Barbie Happyness.
...Ja vždycky říkam že tohle bude krátké že? Shit! Teď už vážně mizím sayounara.

Tutudududu to nehrabe mi, ale Geemu

17. ledna 2015 v 0:59 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  Bands
Tutududu k tomu není, co dodat prostě, na net se dostala nějaká písnička, absolutně netuším, co to je. Jsou to prostě sestříhané zaběry na lidi se sluchátkama, co spívají nějakou písničku a mezi nima je i Gerard. (tady, kdyby to někoho zajímalo)

Cause I choose you - 6

16. ledna 2015 v 19:52 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  Cause I choose you (fan fic)
Fajn další díl. Řeknu k tomu asi jenom tohle: myslela jsem, že následujících pár částí úplně přepíšu, protože se z toho stalo něco, co jsem nechtěla a proto jsem se na to dívala trosku s odstupem a považovala to za skažené. ...ale vy jste mi aspoň trochu změnili názor a jsem ráda, že se vám to líbí.

Cause I choose you - 5

13. ledna 2015 v 17:15 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  Cause I choose you (fan fic)
well, tady máte další díl a jestli jste něco očekávali od prvního patra tak asi sklamu, ale apsolutně mě v tu chvíli nic nenapadalo. Snad se bude i tak líbit a já myzím učit se ohavnou němčinu ...ano, nemám ji ráda a k tomu se nehodlám vyjadřovat. Buhehe, nemám ráda Evžena a on namá rád mě.

Cause I choose you - 4

9. ledna 2015 v 20:54 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  Cause I choose you (fan fic)
Další díl, a tentokrát se vážně nebudu rozepisovat. ...a tímhle teďka končím čaute Happyness mizí. A jenom tak btw. tohle je vážně divná, řekněme i šílená část.

Cause I choose you - 3

7. ledna 2015 v 16:26 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  Cause I choose you (fan fic)
Fajn, moc se nebudu rozepisovat, protože nemám moc čas, ted jsem neskutečně naštvaná a vytočená a přitom nejšťastnější na světě. A vy byste měli být taky. Protože mi včera zdechl počítač, to byl taky důvod, proč jsem včera nezveřejnila Choise (eee tady tenhle shit, btw říkam tomu takhle, smiřte se s tim) A dneska se mi to podařilo rozjet a i když to píšu z jiného počítače a myslím, že ten můj je už nepoužitelný. Tady ale nejde o to odkuď to píšu, tady jde o to, že jsem tam měla napsané deset nezveřejněných dílů Choise, něco přes deset Comics (jooo zkracuju si ff do jednoho slova :P ) a pět dílů jedne nové, rozepsané ff o které zatím nevíte tak pssst. No a kdybych to nerozjela, tak byste neměli nic. Původně jsem o tom chtěla napsat nějaký článek, jako omluvu a nějaké keci kolem, co se kolem mě teďka dějou.
...Jenomže proti mě se nespikly jenom počítače, ale i mobily. Psala jsem to na mobilu a v polovině toho článku jsem ten mobil odložila, a když jsem se k tomu vrátila, že to dopíšu, článek byl pryč. A teď vám to už kašlu. Takže sayounara, já jdu vyvracet zákony fyziky.

Hele a neříkala jsem že se nebudu rozepisovat? No nic.

Don't be afraid of clowns.
They are not a psychopaths.
They don't laught when they kill you.
It's only mask.