Zápisník ...taky

6. prosince 2014 v 16:31 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ |  FanArts
Heh možná to bude vypadat, jako že se po Psychotic opičím, ale nope.
Včera někam zmizela z fb a já se nudila, tak jsem vzala jeden zapisník, ve ktérem byla popsaná jedna stránka. Tu jsem vyrvala a celý ho nabarvila ne černo. A protože jsem první nevěděla co s tím tak jsem to pacákala červenou barvou. No a pak mě napadla jedna věc tak jsem se sáhla po bíle barvě. Na první dvě strany jsem namalovala MCR a BVB a na posledni dvě další skupiny, a to jsem taky zacákala červenou ...vlastně jsem zacákala všechno ....stůl, noťas, lampičku, stěnu a všechno ostatní co leželo na stole. No a protože tam jsou ty skupiny tak logicky jsem to chtěla na různé úryvky z písniček a podobné věci.
Když jsem byla tak v polovině, napsala mi Psychotic že si dělá zápisnít... Lidi, mezi námi funguje jistá telepatie, na kterou jsme ještě nepřišli jak funguje. Pak řekla, že to má taky na písničky a mě málem kleplo. Taková náhoda, no proč ne. No, ale trvlo mi to dýl než jí a hrála jsem si s tím až do oběda. Heh, kdyby mě mamka v noci nevyhodila od počítače tak bych to měla dřív. No to je jedno.

A kdo uhodne všechny skupiny dostane... dostane ...Rickyho prst (pořád ho mám, muchecheche).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 $αтαη's υηι¢σяη $αтαη's υηι¢σяη | 6. prosince 2014 v 17:12 | Reagovat

Wow! Vážně super! Telepatie...velmi zajímavé. Kromě BVB, MIW, Linkin park, BMTH, Nirvany, MCR, Green day, Gerarda, Franka....ostatní nevím...nebo si prostě nemůžu vzpomenout.

2 Killing Happyness Killing Happyness | Web | 6. prosince 2014 v 17:36 | Reagovat

Diky ...jop no ale funguje to jenom někdy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Don't be afraid of clowns.
They are not a psychopaths.
They don't laught when they kill you.
It's only mask.