Prophesy our way - 42

20. prosince 2014 v 23:50 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ & ҎsƴcҺoʇic Ħuƞʇ |  Prophesy our way
42. část... to se nám to rychle chýlí ke konci...
Tak snad se vám poslední díly budou líbit! A už máme pro vás nachystanou další FF... Muhehehe...
Psychotic
KILLJOYS- GERARD
Šli jsme směrem k táboru The Wild Ones. Nikdo nemluvil. Všichni jen potichu kráčeli zabraní do svých myšlenek. Celou dobu se s námi táhla sklíčenost a bolest, ne fyzická kvůli zraněním, ale kvůli ztrátám. Konečně jsme asi po hodině dorazili do tábora. Nikdy dřív jsem tu nebyl a teď jsem jen se zájmem sledoval, jak to tady vypadá. Zchátralé. No nemůžu říct že my jsmě měli kdejaký přepych, ale oproti tomuhle...
Frank okamžitě zamířil do jednoho ze stanů. Přemýšlel jsem, jestli mám jít za ním nebo ne. Nakonec jsem si to rozmyslel. Vypadal spíš, jako by chtěl být sám. Všichni někam zalezli a já jsem tam zůstal zmatený, nevěděl jsem, co mám dělat, kam jít.
Prošel kolem mě Andy. Zastavil se a otočil ke mě. Chvíli si mě jen pozoroval a až pak promluvil. "Pojď." řekl a mávl rukou. Potichu jsme šli vedle sebe a pak mě zavedl do nějakého stanu.
"Tady bydlíš?"
"Jo." Sedl si na zem a opřel se o stěnu stanu. Udělal jsem to samé. Bylo to zvláštní. Seděli jsme vedle sebe tak blízko a neoddělovala nás žádná mříž. Najednou jsem nevěděl co říct, vzhledem k událostem. Na jednu stranu jsem byl rád, že žiju, že on žije, jsme volní, ale na druhou stranu…
"Gerarde?" ozval se potichu Andy.
"Jo?"
"No, víš, všichni jsou pryč… mí nejbližší." Soucitně jsem na něj pohlédl. Teď vlastně nemá nikoho. Sice pár jich přežilo, ale asi ne s každým měl nějaký bratrský nebo jakýkoliv hlubší vztah.
"To bude dobrý." zamumlal jsem.
"Asi je to zvláštní, ale… mám pocit, že jsi mi zůstal jedině ty." řekl a já si všiml slz kutálejících se po jeho tvářích. Ničilo mě to. Byl to hrozný pocit.
Dostal jsem silné nutkání a pak jsem to udělal. Objal jsem ho. Hned mi zabořil hlavu do ramene, nijak neodporoval. Přitáhl jsem si ho blíž k sobě. Konejšivě jsem ho hladil po zádech a v hlavě si přehrával, co řekl. Čekal jsem, až se trošku zklidní.
Pak nakonec zvedl uplakanou tvář a zadíval se mi do očí. "Gerarde" oslovil mě lámavým hlasem.
"Myslels to vážně?" přerušil jsem ho. Věděl, co myslím jenom přikývl a sklopil pohled. Přitáhl jsem si ho ještě blíž a uvažoval jsem, jestli to udělat. Co když to nemysli až tak vážně? Když tak se na něco vymluvím, napadlo mě.
Naléhavě jsem se na něj podíval, on jenom čekal, co udělám. A pak se to stalo. Já ho políbil. Jenom krátce, odtáhl jsem se a čekal, jak zareaguje. Usmál se a přitáhl si můj obličej zpátky. Znova spojil naše rty. Tentokrát to už trvalo dýl. Necítil jsem žádnou nejistotu. Bylo to perfektní. Pak mi ale začal docházet vzduch.
Odtáhl jsem se, abych se nadechl, a už jsem chtěl pokračovat, ale Andy ještě lapal po dechu. Nevypadalo to, že by to bylo jenom z nedostatku vzduchu. Byl strašně roztomilý.
"Dobrý?" Zeptal jsem se jen tak.
"Dobrý." Potvrdil.
Už to nevypadalo, že by se mě chystal políbit. Úplně jsem se odtáhl, sedl si zas vedle něj a opřel si hlavu o jeho rameno. Jenom jsme tam mlčky seděli a užívali si vzájemnou přítomnost. Mohlo by to klidně trvat věčně. Jenom tady spolu sedět, teď už v bezpečí, nikým nerušeni.

Jo nerušeni, pomyslel jsem si sarkasticky. Někdo vešel do stanu. Andy se narovnal. Já si toho nevšiml a málem se vybulil, když už Andy neseděl tak, jak předtím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 $αтαη's υηι¢σяη $αтαη's υηι¢σяη | Web | 20. prosince 2014 v 23:59 | Reagovat

To mě poser! Já fakt nechápu tyvole jak to může skončit...všichni chcípli...všichni chcípnou...aaargh...BEZVA! Nová FF!! :D YEEEEEEEES!!!

2 Psychotic Hunt Psychotic Hunt | Web | 21. prosince 2014 v 0:01 | Reagovat

[1]: Hehehe... všechno jednou skončí...

3 *Elena *Elena | Web | 22. prosince 2014 v 14:07 | Reagovat

Já už k tomu nemám co říct

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Don't be afraid of clowns.
They are not a psychopaths.
They don't laught when they kill you.
It's only mask.