Prophesy our way - 31

25. listopadu 2014 v 17:09 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ & ҎsƴcҺoʇic Ħuƞʇ |  Prophesy our way
Heh ....co k tomu dodat. Fakt nevím, mozná to, že si uvědomuju že ještě něco přes měsíc a takle strory skončí. ...Jako hodně věcí ...fuck, nesnáším nostalgii a takový ty věci co se teďka dějou kolem mě. Je toho moc a já jenom tupě sedím zavřená v pokoji a hledím před sebe. Eee, stop ....nikoho to nezajímá, prostě tady je další díl. Your Happyness
Jinak, sice jsem se už na to ptala Aydee, ale zajímalo by mě co si myslí ostatní... jak myslíte že to celé skonší?


KILLJOYS - FRANK
Kývl jsem na ostatní a běželi jsme pryč. Měli jsme štěstí, vyhnuli jsme se dalším The Wild Ones. Chybělo nám ještě pár kroků a byli bychom pryč z jejich tábora. Ještě pár kroků. Chtěl jsem najít a pomoc Gerardovi, Rayovi, Pony a všem Killjoys.
Ale, co to Jinxx říkal? Oni Grace nezabili? A mysleli si, že to my jsme jí ublížili? Co se to sakra děje? Vždyť Grace byla Killj-
Zastavili jsme se. Cestu nám zastoupila ta holka, kterou jsme zajali. Evie. V ruce svírala můj zaps.
"Už ani krok!" řekla klidným hlasem.
"Nebo co? Ani nevíš, jak se s tím zachází." postoupil jsem o dva kroky dopředu. Evie střelila. Uskočil jsem. Laser trefil místo kde jsem před chvílí stál.
"Hm, teď už jo." řekla.
"Dobře, dobře. Jen klid. Nechte nás utéct. Už nikdy nebudou žádné problémy, můžeme dělat, že se nic nestalo, že o sobě ani nevíme." snažil jsem se mluvit klidně.
Evie jen dál na mě mířila raygun. Neodpovídala. Udělal jsem zase krok vpřed. Chystala se stisknout spoušť. Pozvedl jsem ruce, aby věděla, že nemám zbraň a nechci bojovat. Byl jsem od ní jen metr daleko. Pořád na mě mířila.
"Hele, prosím. Chci zachránit svý kámoše." snažil jsem se. Trochu povolila sevření raygun.
"Zajali je. Mají je Bl/ind a ještě někdo v černých pláštích…" vysvětloval jsem.
"F.E.A.R." zamumlala potichu.
"Můžeme dělat, že to všechno bylo jen nedorozumění, můžeme přestat bojovat. To je jedno hlavně teď musím zachránit přátele a - počkat! Co jsi to říkala? F.E.A.R.?"
Přestala na mě mířit a přikývla. "Naši úhlavní nepřátelé." Cože? To byli jejich nepřátelé.
Tak počkat… Naši úhlavní nepřátelé… Jejich úhlavní nepřátelé. Oni nezabili Grace. Mysleli jsi, že to my jsme ji zabili… A sakra. Všechno se mi to přehrávalo v hlavě. A všechno do sebe konečně začalo zapadat jako puzzle.
"A sakra" zamumlal jsem si.
Evie se na mě nechápavě podívala a pro jistotu zase namířila raygun. Ohlédl jsem se za sebe na další Killjoye. Také na mě nechápavě hleděli.
"Myslím, že bychom si měli promluvit." řekl jsem Evie.
Obezřetně přikývla a zavedla nás zpátky, tentokrát, ale do jiného stanu. Byl to ten, ve kterém měli tu poradu. Někteří tam byli, někteří ještě přišli. Nikdo z nich ale nechápal, co se děje. Přivedli i Ashleyho a Jinxxe.
Zavládl šílený hluk, všichni se ptali, co se děje, všichni se vzájemně do sebe naváželi.
"Ticho!" okřikla všechny Evie.
Hlasy utichly a všechny pohledy směřovali na ni.
"Asi se někde stala chyba." řekla, ale nic tím nevysvětlila, sama toho moc nevěděla.
"Všechno to asi začalo u Grace, že?" nadhodil jsem.
"Našli jsme ji, polomrtvou." podotkl Ashley. Většina Killjoys, co věděla o kom je řeč, vytřeštila oči. On ale pokračoval. "Odnesli jsme ji sem a snažili se jí pomoct." Sklopil pohled a sledoval podlahu. "Volala o pomoc a poslední, co řekla, bylo to vaše jméno."
"Vyznělo to jako, že nás před vámi varuje." Dodal Jinxx a celou dobu mě sledoval. Možná nejsou až tak chytří. Pomyslel jsem si škodolibě.
"Ona byla Killjoy." Řekl jsem a sledoval překvapení v jejich tvářích.
"Co tu tedy dělala?" Nechápal jeden z nich.
"Nevím" Pokrčil jsem rameny. "Hledali jsme ji, ale marně." přiznal jsem. "Pak jste nás napadli."
"Mysleli jsme si, že vy jste jí to udělali, a že zabíjíte lidi a tak. Proto jsme vás napadli." mluvil Jinxx, hlas se mu zadrhával.
"Ten vysoký on-"
"Andy" přerušil mě Ashley
"Jo, ten… Andy. Když se prali s Ge- teda Party Poisonem…" málem jsem prozradil jeho pravé jméno. "Řekl mu, že je to naše chyba, že je mrtvá. Když nám to Party řekl, teprve v tu chvíli jsme se dozvěděli, že je… mrtvá. Mysleli jsme si, že vy jste ji zabili, protože nás nesnášíte. A to vedlo k tomu, abychom si mysleli, že jste spojeni s Bl/indem." domluvil jsem.
Ozval se šum. "S kým?"
"Bl/ind?"
"To jsou ti v bílém?" přikývl jsem.
Po chvíli konečně všichni ztichli.
"Aha" řekla Evie a přemýšlela.
Pak se ozval Ashley: "A co Pony? Vy jste ji poslali, ať nás špehuje?" ptal se s rozhořčením, bolestí a také malou nadějí v hlase.
Přikývl jsem. Ve stanu to zase ožilo. Tentokrát spíš vztekem.

"Já to věděla." zamumlala Evie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Elena *Elena | Web | 25. listopadu 2014 v 18:13 | Reagovat

V tý cele se Gerard a Andy vojedou na dálku a pak je osvoboděj, Killjoys s The Wild Ones (a malou výpomocí mumínků a Batmana s Robinem) přemůžou Bl/ind a F.E.A.R. a pak si budou všichni budou žít šťastně až do smrti. A nesmim zapomenout že Andy si s Gerardem budou dopisovat a udržovat vztah na dálku:DDD jsem prostě jasnovidec, že jo?
PS.: Nic jsem si nešlehla
PPS.: Povídka úžasná tato jest

2 Killing Happyness Killing Happyness | Web | 25. listopadu 2014 v 18:20 | Reagovat

[1]: Hehe díky ....nebudu říkat v čem ses trefila a v čem ne ....to by pak nebyla sranda :P hmm ...ale trefila jsi jednu věc ....ale fakt nic neřeknu :D

3 Aydee666 Aydee666 | Web | 25. listopadu 2014 v 19:45 | Reagovat

[2]: Já to nechci vědět. Pak už bych se totiž na to čtení vykašlala. Ale KONEČNĚ to došlo i jim! Pro lásku jednorožců, já myslela, že mě jebne!!! HURÁÁ!! Ani už nebudu hádat, co typuju...

4 Killing Happyness Killing Happyness | Web | 25. listopadu 2014 v 20:02 | Reagovat

[3]: hehe okay ...stejně bych to nikomu neřekla ...to by pak bylo k ničemu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Don't be afraid of clowns.
They are not a psychopaths.
They don't laught when they kill you.
It's only mask.