Prophesy our way - 30

22. listopadu 2014 v 23:52 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ & ҎsƴcҺoʇic Ħuƞʇ |  Prophesy our way
Hey
Taaaakže... ano, dávám to sem až teď... nebyla opět zrovna ta "nejlepší nálada" a pak jsem se dívala na Hobita.
Okay... toto je 30. část - Yey slavíme další kulatiny! I když to je vlastně jedno ... my spíš slavíme 66 článků! Hehe... jedna 6 tam pořád chybí, ale to snad jednou napravíme...
Hm, už žádný zdržování... enjoy
PsychoticKILLJOYS- FRANK
Uslyšel jsem kroky blížící se ke stanu.
Sakra! "Všichni se schovejte!" rozkázal jsem potichu a kývl jsem ke vchodu do stanu.
Všichni jsme se tam schovali podél kraje ke vchodu. Jinxx byl sám, uprostřed stanu svázaný všemi provazy, co tu byly. Nemohl křičet. Nemohl vydat žádnou hlásku. Dokonce se nemohl ani pohnout. Jeho oči byly plné vzteku. Roztomilé. Pomyslel jsem si.
Tak mě napadlo: Myslel si on to samé o mně? Když jsem byl tak bezmocný? A vážně by byl schopný mi ublížit? Možná ano, možná ne.
Dál jsem ho sledoval. Jako by můj pohled vycítil, hned se otočil mým směrem. Rychle jsem odvrátil oči. Měl bych se spíš soustředit na toho, co sem jde. Kroky byly stále blíž. Někdo vešel do stanu. Byl to zase ten Ashley. Vyčkávali jsme na vhodnou chvíli.
"Hej doufám, žes nikoho nezab-" zarazil se. "J-Jinxxi?" vydal se směrem k němu. "Co se sakra stalo? Kde jsou Killjoys?" Ptal se a začal ho rozvazovat.
To mu asi dá hodně práce. Pomyslel jsem si spokojeně.
Jinxx jen pohyboval očima. Naléhavě hleděl na Ashleyho a pak pohledem sjel ke mně a ostatním Killjoys. Ash si toho ze začátku moc nevšímal. Pak asi pochopil. Všiml jsem si, že přestal rozvazovat. Pomalu se otáčel a sahal po noži.
Dal jsem ostatním znamení a všichni jsme na něj skočili přímo ve chvíli, kdy byl otočený přesně k nám. Ani nestihl zařvat. Srazili jsme ho k zemi a zacpali pusu kusem látky.
Až teď jsem si uvědomil, že nemáme další provazy. "Držte ho! A pevně!" řekl jsem. Otočil jsem se zpátky k Jinxxovi a pokračoval jsem v tom, co ten Ashley začal. Rozvazoval jsem ho. Konečně se mi povedlo získat pár provazů. Jinxx teď sice nebyl svázaný tak pevně jako předtím, ale utéct určitě taky nemohl. Hodil jsem provazy killjoyovi z Battery City, ani jsem nevěděl, jak se jmenuje.
Očividně s ním měli velké problémy. Nešel jim svázat, pořád sebou mlátil. Nakonec jsem slyšel ránu. Otočil jsem se a Ashley tam ležel v bezvědomí. Nechápavě jsem sledoval, co se stalo. Ghosted Bomb. Už zase. Nevinně se na mě usmál. Jeho úsměv mluvil za všechno: 'To samo, jinak to nešlo'. Mezitím ho svázali.
Jinxx vedle mě se pořád vrtěl a snažil se dostat z provazů. Všiml jsem si, že něco pořád dělá s rukama za zády. Když jsem se podíval, zjistil jsem, že měl ten nůž, co jsem tam předtím nejspíš položil. Teď když byl svázaný volněji, povedlo se mu získat ten nůž. Vzal jsem mu ho z ruky.
"Ale, ale" Mával jsem mu ostřím nože před obličejem. "O co ses to pokoušel?" Pak jsem mu začal sundávat roubík. "Opovaž se křičet. Zakřičíš a zabiju toho tvýho kámoše." ukázal jsem nožem na bezvládné, svázané tělo Ashe. "A tebe" dodal jsem.
Plivl těsně vedle mě. "Tak mě zabij. No tak hezoune. Nezvládneš to?" provokoval mě.
Ale počkat, řekl 'hezoune'? Jak to myslel? Snažil jsem se zachovat kamennou tvář a nedávat nic najevo.
"No, to by byla škoda "hezoune"" usmál jsem se. Zmateně se na mě podíval. "Nejdřív si budeme hrát." dodal jsem a řízl jsem ho do ruky. "To bude legrace." zasmál jsem se a zase jsem ho řízl.
Celou dobu se mi díval do očí, snažil se vypadat klidně, ale bolest mu křivila obličej. Musel jsem se nutit, abych s tím nepřestal. Krev mu v tenkých liniích stékala po paži. Měl jsem nutkání tu krev setřít. Odtáhl jsem se a sledoval ho s menším odstupem. Podíval jsem se na ten nůž v mojí ruce a pak zase na něj. Zase jsem se k němu přiblížil, klekl jsem si před něj.
Špičku nože jsem mu přiložil k hrudi. "Popovídáme si." Navrhl jsem nevinným tónem. Pořád mě sledoval, noži nevěnoval skoro žádnou pozornost.
"Bl/ind. Jste jejich spojenci?" Neodpovídal, malinko jsem na nůž přitlačil.
"Kdo?" nechápal.
"Ty víš, bílé oblečení, bílé masky, bílé všechno." popsal jsem ve zkratce. Zakroutil hlavou. Myslel jsem si to, ale co tam sakra dělali?
"Proč jste zabili Grace?" Další nechápavý pohled.
"Proč jste ji udělali to, co jste ji udělali?" Vrátil mi to otázkou, kterou jsem nechápal. Co jsme ji udělali? "To vy jste ji zabili, vy máte její krví ušpiněné ruce!" obvinil mě.
"My jí nic neudělali!" procedil jsem skrz zuby a přitlačil ještě víc. Pokusil se couvnout, ale neměl kam, za ním byl konec stanu. Přisunul jsem se blíž.
"Cos myslel tím hezounem?" Přimhouřil jsem oči a čekal na odpověď.
"Nic" Uhnul pohledem. Povytáhl jsem obočí a sledoval jsem ho, chtěl jsem jasnější odpověď. Na nůž jsem už tak netlačil, pomalu jsem povoloval. Sledoval mě a čekal, co se stane.
Plochou čepele jsem mu nadzvedl obličej, abych mu viděl zpříma do očí. "Pravdu" Vyžadoval jsem.
"Chtěl jsem tě naštvat." To mě mělo naštvat? Ne ne ne, naopak. Stejně jsem mu to nevěřil, nebo jsem spíše nechtěl. Zakroutil jsem nesouhlasně hlavou.
Přiblížil jsem se a zašeptal mu do ucha "Až tady nebudem, nikomu nic neřekneš, nebudeš nás hledat. Já se vrátím a vyřídím si to s tebou."
Rozhodl jsem se, až se setmí, zdrhnem a najdeme ostatní. Přikývl, prostě jenom přikývl, nuž jsem měl stažený, nijak jsem mu s ním nevyhrožoval.

"Hezoune" dodal jsem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Elena *Elena | Web | 23. listopadu 2014 v 8:23 | Reagovat

Nádherný, ne to je slabý slovo.... DOKONALEPERFEKTNÍ, tahle story mě fakt nikdy nepřestane bavit !!! :)

2 Aydee666 Aydee666 | Web | 23. listopadu 2014 v 9:03 | Reagovat

Aw Aw Aw...Franku :D XD A já se zase omlouvám...Kéžby ta storka nikdy neskončila...ale ještě nás čeká doost dílů, takže jsem v klidu...zatial :)

3 Psychotic Hunt Psychotic Hunt | Web | 23. listopadu 2014 v 9:25 | Reagovat

[1]:

[2]: děkujeme, děkujeme, děkujeme :3 ty vaše komentáře vždycky potěší

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Don't be afraid of clowns.
They are not a psychopaths.
They don't laught when they kill you.
It's only mask.