Prophesy our way - 27

15. listopadu 2014 v 1:51 | Kiɭɭiƞg Ħaƿƿƴƞeƨƨ & ҎsƴcҺoʇic Ħuƞʇ |  Prophesy our way
Takžeeee, nespím ...zase. A momentálně mám v hlavě vygumováno, nudím se a nevím co dělat. Takže se dívám na nové díly Supernatural, mezitím opravuju jednu ff a no ještě k tomu jsem si řekla, že přidám POW. Takže tady to je, stejně si to teďka nikdo neprečne, až ráno. Ale nekažte mi iluze, určitě se někdo najde, kdo tady ponocuje jako já. Tak čao, ještě toho musím stihnout hodně. -Ħaƿƿƴƞeƨƨ


THE WILD ONES- EVIE
"Ti v bílém, jsem si jistá, že to byli jen další Killjoys. Měli podobné zbraně." Ještě jsem ani nedomluvila a už se ozývali ostatní The Wild Ones.
"Ale vždyť proti sobě stříleli!" Chvíli jsem přemýšlela, jak na toto odpovědět. Nic mě nenapadalo tak jsem mlčela.
"Třeba byli proti Killjoys!" ozval se někdo další. Pohlédla jsem na dav kolem sebe. Pak jsem sklopila zrak v bolestné vzpomínce.
"Ale, jeden z těch v maskách…" Snažila jsem se zachovat klidný hlas, i když to bylo těžké. "…zabil Jakea."
Ve stanu se ozval šum šeptajících hlasů mezi sebou. Potlačovala jsem slzy. Když se ostatní uklidnili, všimla jsem si, že všechny obličeje jsou smutné a naštvané. Zahlédla jsem Jinxxe a Ashleyho. Ti dva byli obzvlášť smutní. Vždyť oni, Andy, CC a Jake byli velká pětka. Nejlepší přátelé. Bratři.
Sklopila jsem pohled k zemi. "A mě zajali a vyslýchali Killjoys. Ale nemučili mě. Prostě jen chodili s otázkami, na které stejně nedostali odpověď." Nevěděla jsem co dál.
Zase se ozývaly hlasy. "Killjoys a ti v maskách jsou spojenci!"
"Ne bojují proti sobě!" křičeli po sobě ze všech stran.
Ale to co jsem zaslechla pak, mě zaujalo. "A co F.E.A.R? Ti tam byli taky!" Oni tam byli? ptala jsem se sama sebe v duchu.
"F.E.A.R?" zeptala jsem se.
Někteří přikyvovali, jiní nesouhlasili.
To snad nikdo neví, jak to bylo? Možná proto se tak dohadují, co je pravda a co ne. Někteří byli třeba v bezvědomí nebo v jiném úseku, bojiště, uvědomila jsem si. Já jsem viděla jen Killjoys a ty v maskách. Hlavně ty v maskách. A co tam dělali, jestliže bojovali proti nám i Killjoys? A co tam už vůbec dělal F.E.A.R.?
Zatraceně. Místo toho, abychom odmotali toto klubko zmatku a dostali se k pravdě, je to čím dám zamotanější.
KILLJOYS- FRANK
Nevěřil jsem vlastním uším. Oni nás spojovali s Bl/indem? No fuj. Zkřivil jsem nad tím obličej. No, ale ne všichni s tím souhlasili.
Zmínili tam ještě jedno jméno. F.E.A.R. nebo tak nějak. Nikdy jsem o tom neslyšel. Ten jejich rozhovor se změnil v šum, který pomalu slábl. Měl jsem pocit, že každou chvíli skončí a někdo nás půjde zkontrolovat.
Rukou jsem naší skupince naznačil, že odcházíme a rychle. Šli jsme rychle. Mířili jsme si to zpátky pro ostatní Killjoys. Chtěl jsem všechny odvést někam pryč. Tak tak jsme to stihli zpátky do stanu.
Přikázal jsem, ať si sednou zpátky a na oko si zavážou ruce. Uvažoval jsem, jestli si přivázat obě nebo jenom jednu. Přišel, ale dřív než jsem čekal. Pořádně jsem neměl přivázanou ani tu jednu. Byl to zase ten šílenec. Všechny okolo sjel jenom pohledem, ale já jsem zase upoutal jeho pozornost. Přišel ke mně. Opět s nožem v ruce.
Přestal jsem se snažit zavázat si provazy zpátky. Všiml si toho, ale blbě to pochopil. "Rozvazuješ?" zeptal se s hraným zájmem, pak mi nahlédl přes rameno. "Daří se?" nijak jsem nereagoval.

Čekal jsem a když se ode mě odtahoval, udeřil jsem ho pěsti do obličeje. Potom jsem mu zamával oběma rukama před obličejem, sekl do prázdna nožem, ale netrefil se. Vrhl se po mně, sekal a mlátil mě hlava nehlava. Zranil mě, ale dřív než se zmohl udělat mi něco víc, strhlo ho několik killjoys stranou. Vzali mu nůž a začali ho svazovat. Zavázali mu i pusu, aby ho nikdo neslyšel. Bránil se, kopal a škubal sebou. Použili jsme spoustu provazů, než jsme ho téměř znehybnili.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Elena *Elena | 15. listopadu 2014 v 9:18 | Reagovat

Pink fluffy unicorns dancing on rainbow, ne vůbec mi nehrabe :D počkat co jsem to vlastně chtěla ?!...... joooo už vim, je tu uplně žuuužoooouuuasnyyyyyyy :D

2 Aydee666 Aydee666 | Web | 15. listopadu 2014 v 10:34 | Reagovat

já nevím, co víc k tomu mám ještě napsat....tyvole...ZASE JIM TO NEDOŠLO!!!!!! KURVA!! Respawn!! Respawn!!! Zahájit interakci!!

3 Killing Happyness Killing Happyness | Web | 15. listopadu 2014 v 11:16 | Reagovat

[1]: díky moc -:)

[2]: my tě s tím asi serem co :P

4 Aydee666 Aydee666 | Web | 15. listopadu 2014 v 19:49 | Reagovat

[3]: JO!!! :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Don't be afraid of clowns.
They are not a psychopaths.
They don't laught when they kill you.
It's only mask.