Prophesy our way - 22

2. listopadu 2014 v 18:08 | Killing Happyness & Psychotic Hunt |  Prophesy our way
Hi everyone!
Ano, 22. díl tu přidáváme už dneska. Jsme prostě hodné... a nebo zlé... však si po přečtení vyberte, co z toho jsme.
Už nebudu dále zdržovat so enjoy ;)

PsychoticTHE WILD ONES- ANDY
Nevěděl jsem, kde právě jsem.. Když jsem se rozhlédl, usoudil jsem, že je to nějaká chodba. Bylo tam několik dveří.
Udělal jsem krok kupředu a zatnul jsem zuby, jak jsem očekával bolest v levé noze. Nic. Udiveně jsem na nohu pohlédl. Byla tam rána, ale bolest stále nepřicházela. Divný. Udělal jsem pár dalších kroků, ale náhle jsem něco uslyšel za sebou. Když jsem se otočil, spatřil jsem tmavou siluetu, jak se ke mně rychle blíží. "Jake!" zaradoval jsem se, když jsem mu pohlédl do obličeje.
Nic neřekl. Jako by si mě ani nevšiml, prostě rychle pokračoval v chůzi. A přitom se díval přímo na mě! Ale něco v jeho pohledu bylo zvláštní. Chvíli jsem přemýšlel co. Vypadá, jako kdyby se díval přímo skrz mě.
Sledoval jsem ho. To si ze mě dělá srandu nebo co? Byl tak blízko. Ještě kousek a vrazil by do mě. Čekal jsem, až se zastaví. Ale on se nezastavil. Vyvalil jsem na něj oči a o krok ucouvl. Je snad slepý? Chtěl jsem mu uhnout z cesty, ale pozdě. Tělem mi projel nepříjemny pocit. Trochu se mi zamotala hlava. Jake prošel skrze mě.
Ne. Už zase? Otočil jsem se za ním. Celé to byla vize. Tak jsem sledoval její dění dál. Jake každé dveře měřil pohledem. Něco hledal. A teď vypadal, že to našel. Druhé dveře od konce chodby na pravé straně. Začal cloumat klikou, ale byly zamčené. Viděl jsem ho, jak chvíli váhá a přemýšlí, ale pak dveře vykopl.
Vešel dovnitř. Já šel za ním. Nacházeli jsme se v potemnělé místnosti. Nebylo tu žádné okno a světlo přicházelo pouze od chodby. Někdo tam seděl u stolu. Přišel jsem blíž. Stejně jako Jake. Zamrazilo mě, když jsem spatřil, kdo tam sedí.
"Evie!" řekl Jake potichu.
"Jakeu!" ozvala se Evie.
Jake pevně uchopil svoji dýku a začal řezat provazy, jimiž byla Evie přivázána k židli. Poté vstala a objala ho. "Díky za záchranu! Ale, jak jsi mě tu vůbec našel?"
"Jeden z těch Killjoyů mi řekl kde jsi." Evie naklonila hlavu na stranu jako pes. "S dýkou u krku." dodal na vysvětlenou.
Evie se pousmála, pak přišla s další otázkou: "Co se tady vůbec děje? Když slyším ten hluk venku, něco se mi na tom nezdá. Nepřijde mi to jako...bitva mezi námi a Killjoys."
"Ne." Zakroutil hlavou Jake. "Ze začátku ano, ale pak se objevil někdo jiný."
"Kdo?" dožadovala se další odpovědi. Aniž by Jake něco řekl, odpověď v mžiku přišla sama. Kroky na chodbě. Bílé masky. Jake vytáhl killjoyskou pistoli.
"Schovej se. Rychle!" potichu přikázal Evie. Poslechla jen kvůli naléhavosti v jeho hlase. Pak vyběhl na chodbu a všude střílel. Zastřelil všechny tři nepřátele. Obdivoval jsem ho za tu odvahu a dobré rány. Zkontroloval, jestli nejdou další. Pak běžel zpátky pro Evie.
Ale stalo se něco, co nečekal. Strnul jsem. Ne. To ne. Jakeu, prosím, otoč se. Kámo, sakra otoč se! Vytřeštil jsem oči. Jeden z těch, co zastřelil, se právě zvedal a mířil pistolí na Jakeova záda. Jake ho předtím nezasáhl smrtelně.
Ten v masce se chystal vystřelit. Jake si ničeho nevšiml a pokračoval v cestě.
"Otoč se!" zakřičel jsem, ale pro nic. Neslyšel mě. Nemohl mě slyšet.
Už mačkal spoušť. Rychle jsem skočil před pistoli. Laser mnou proletěl jako vzduchem a zanechal po sobě pouze nepříjemný pocit. Věděl jsem, že to nezabere, ale doufal jsem, že by mohlo. Ale to je nemožné.
Za hned na to trefil laser Jakea do zad. Jakea to zastavilo. Vytřeštil oči a padal. Rozběhl jsem se k němu. Ten mrtvý pohled. On byl mrtvý. Byl to můj kamarád, byl jako můj bratr. Byl pro mě rodina. On, Ashley, Jinxx a CC. A já musel vidět, jak umírá a přitom nemohl nic udělat. Viděl jsem Evie. Přistoupila k Jakeovu mrtvému tělu a rozvzlykala se.
Pak se všechno kolem začalo rozmazávat, vířit a mizet. A já se probudil.
Bolela mě z toho hlava. Nemohl jsem uvěřit. Nemohl jsem uvěřit, že je mrtvý. Ale bylo to tak. Skryl jsem obličej do dlaní. Až po nějaké době jsem si všiml, že se nacházím v nějakém žaláři. Byl zde chlad a vlhko.
Vstal jsem, utřel jsem si obličej od slz a přešel k mřížím. Ze vzteku jsem do nich praštil. Ucítil jsem prudkou bolest. Ano, mlátím do mříží postřelenou rukou. Geniální! Pomyslel jsem si a zatínal zuby bolestí.
"Sakra!" zanadával jsem si pro sebe. Rozhlédl jsem se. V očích mě stále pálily slzy, ale já je dál zadržoval.
Přešel jsem k cihlové stěně na druhé straně cely a kopl do ní. Zavyl jsem bolestí a spadl.
"Sakra! Do prdele! Pitomí červenovlasý cosi" zuřil jsem.
"Ehm, ehm to 'červenovlasý cosi' je tady." zaslechl jsem známý hlas. Hned mi bylo jasné kdo to je.
"Už zase?!" procedil jsem mezi zuby. V protější cele se objevila červená hlava. Čekal jsem, že si nějak rýpne. Ale mlčel. Ozývalo se jenom nervózní klapání podrážky jeho boty. Po chvíli mi to začalo lézt na nervy.
"Necháš toho?" vyštěkl jsem na něj.
"Proč?" ozval se naštvaně.
"Protože" řekl jsem ironicky.

"Bože" zaklel. Nechápal jsem to. To ho tohle vytočilo? "Zatracený drac" řval a kopl do stěny. "Ten hajzl" chrlil jednu nadávku za druhou. Já ho jenom nechápavě poslouchal. "Já je zabiju, všechny!" šeptal si pro sebe, ale poslední slovo vykřikl nahlas. Pak to znělo jako by se svezl po stěne na zem. Začaly se ozývat vzlyky. Přišlo mi to divné. Jak někdo, jako on muže takhle brečet. Člověk jako on by neměl mít city.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máme přidávat POW třikrát týdně?

ano
ne

Komentáře

1 Aydee666 Aydee666 | Web | 2. listopadu 2014 v 18:21 | Reagovat

Holy fucking shit!! DALŠÍ DALŠÍ DALŠÍ!!!!!!!!

2 Psychotic Hunt Psychotic Hunt | Web | 2. listopadu 2014 v 18:39 | Reagovat

[1]:Hehe... nope :D teď už si musíš počkat do úterý xD

3 *Elena *Elena | 2. listopadu 2014 v 22:18 | Reagovat

Proč tam tak umíraj?!?!?!  Doufám že pak vstanou z mrtvejch, těšim se na pokračování a doufám že už tam nikdo neumře!!!

4 Killing Happyness Killing Happyness | Web | 3. listopadu 2014 v 7:06 | Reagovat

[3]: heh však Psychotic říkala že jsme zlé ....muchecheche

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Don't be afraid of clowns.
They are not a psychopaths.
They don't laught when they kill you.
It's only mask.