Inside My Head - 5

8. listopadu 2014 v 21:21 | ҎsƴcҺoʇic Ħuƞʇ |  Inside My Head
Konbanwa! (Dobrý večer)
Krááááá Krááááááááá

Eh, toho si nevšímejte... momentálně buď mluvím japonsky ( a v lepším případě anglicky) nebo krákám... Mám zase náladu "Vrána" takže si jdu pustit ten film... A taky mi to připomíná Jinxxe, má podobný make-up >.<
No nic... zajímalo by mě jak dlouho mě ještě budou vrány (krásná toť představa, jak někomu klovou očička :3 ) a Vrána jako komiks a film fascinovat... Netroufám si říct "chvilku", protože to samé jsem říkala před... hm... hodně dlouhou dobou. Prý "Jo, jo... já mám tyhle ty morbidní a kuchací nálady vždycky jen chvíli..." Hm... aaaaaano... "chvíli"... hihihihi...
Hm, opět plácám kraviny... tak už čtěte, čtěte... I hope you will like it...

Ashley
"Kluci?"
Zamrazilo mě. Otočil jsem se za tím hlasem. Přesně jsem věděl, komu patří.
"Andy!" řekli jsme s Jinxxem a Jakeem unisono.
Andy se na nás usmál. Možná se mi to jen zdá, ale nevypadá v něčem trošičku jinak? Usilovně jsem se snažil přijít na to proč mi to tak přijde, ale nic jsem nezjistil.
Úsměv mu vymizel z tváře.
"Co se stalo?" zeptal se ustaraně. Nikdo z nás se neměl k odpovědi. Andy se na nás podíval s pochopením. "Tak jestli budete chtít, můžete mi to říct až vevnitř." Pokývnul ke dveřím.
Než jsme vešli do Andyho domu, všiml jsem si, jak Jinxx naposledy ostřížím zrakem vyhledával ve tmě sebemenší pohyb nebo podezřelý stín. Nakonec se obrátil zpátky s podezíravostí, ale také s úlevou ve tváři.
Když už jsme všichni tři byli v domě, Andy vstoupil hned za námi a dveře zabouchl a zamkl.
"Moment…" začal Jake. "Co si dělal teď venku?" hleděl na Andyho přes přivřená víčka.
Andy se na něj zmateně koukl. "Uslyšel jsem něčí křik tak jsem…"
"Jaku…" zarazil Jinxx Jaka, který už otevíral pusu na další otázku. Jake sklapl, ale dál si Andyho měřil s jasnou podezíravostí.
Andy vypadal tak zmateně a nevinně…
Chvíli bylo ticho. Trvalo to možná tak pár vteřin, ale mě to připadalo jako celá mučivá věčnost.
"Asi se stalo něco strašného…" zamumlal si Andy, ale já a řekl bych, že i Jake a Jinxx, jsme ho slyšeli. Prohlížel si naše uplakané tváře.
Už zase mě svírala nevolnost. Nemohl jsem se zbavit těch jednotlivých obrazů a výjevů v mé hlavě, co se před chvílí doopravdy staly. V očích mě znovu pálily slzy.
"Běžte si sednout do obýváku, donesu pivo a něco k jídlu…"
"CC je mrtvej! Zabil ho nějakej totální cvok! A ty tady chceš, ať si dáme pivko v klidu pokecáme, vypláčeme se na rameni jako v nějakém holčičím klubu a smířeně počkáme, až se ten šílenec dostane tady a kuchne nás všechny?!" křičel Jinxx.
"Hele Jinxxi, uklidni se…" snažil jsem se. Položil jsem mu ruku na rameno, aby věděl, že jsou s ním kámoši a že mu pomůžeme. Avšak on moji ruku odstrčil a hřbetem ruky setřel slzy.
"Přistálo… přistálo snad na někom z vás… srdce od kamaráda?" roztřásl se. "Ještě… ono to ještě bušilo a…" skryl obličej do dlaní. Pak se otočil, zhluboka se nadechl a vyšel po schodech a zamířil do koupelny.
Přes záda mi přeběhl mráz. Ne. Nechci si vzpomínat. Ale nejde to. Jakékoliv slovo mi to všechno připomene. Ten CC-ho křik… Všechno.
S Jakem jsme v rychlosti vysvětlili Andymu, co se stalo. Vypadalo to, jakoby vůbec o ničem nevěděl… Museli jsme mu vysvětlit snad všechno.
"Bylo toho plné všechny zprávy." Namítl jsem. Andy se mi zadíval nevinně do očí. Uhnul jsem pohledem. Té bolesti už bylo příliš a nepotřebuju další. Nepotřebuju se zase teď trápit tím, že to neví a tím, co by se mohlo stát, kdyby věděl.
"Měl jsem problém s elektřinou." Odpověděl. "často se prostě vypínala. Na televizi nebo notebook jsem se ani nedostal."
Teď chtěl zase Jake něco namítnout. Jenže než stihl, cokoliv říct promluvil Andy. "Pro něco zajdu, počkejte tady, za chvíli jsem zpátky." S těmito slovy někam odešel.
"Je to moje chyba." Zašeptal zničeně Jake.
"Není."
"Ale je. Já řekl, ať vypadneme z auta."
"To jo, a jak si taky řekl stejně bychom zemřeli všichni a ještě k tomu bez nějaké šance." Pokusil jsem se ho povzbudit. "A když už tak je to chyba nás všech. Já vás donutil sem jet se mnou."
"Kdybychom tu nejeli mohlo by se něco stát Andymu…" přiznal.
Jen jsem smutně přikývl. Byl jsem rád, že je Andy v pořádku, ale CC… Bylo to skoro jako 'život za život'.
"Hele, někdo by měl jít zkontrolovat Jinxxe…" houkl na nás Andy z chodby.
"Já tam zajdu." Navrhl jsem se. Chudák Jinxx. Musí se z nás cítit asi nejhůř.
Vylezl jsem po schodech. Ještě jsem slyšel Andyho a Jaka.
"Jacku, mohl bys mi s něčím pomoc?"
"Okay" A kroky.
Už jsem se chystal zaklepat na Jinxxe když v tom ty dveře rychle otevřel a když si mě všimnul, poskočil leknutím. Pak se vzpamatoval. "Kde je Andy?" vychrlil na mě.
"Co? No… dole." Odpověděl jsem zmateně. Co to do něj vjelo.
"A Jake?"
"S Andym. Proč se ptáš?"
"Do prdele! Nevím to jistě, ale s Andym asi není něco v pořádku."
"Jak to sakra myslíš?!" Namísto odpovědi ukázal do koupelny. Podíval jsem se tam a všechno vypadalo v pohodě. Ale pak jsem si všiml v koutě něčeho červeného na stěně. Jako otisk ruky, ale skoro nešel vidět. Do toho samého kouta byly na hromádce zametené střepy ze zrcadla. Až teď jsem si všiml, že nad umyvadlem už visí jen rám. "Jen tak je zamést do rohu… určitě spěchal a nestihl to uklidit…" Kopl Jinxx špičkou boty do hromádky. Ozvalo se řinčení. Pak ukázal na dveře a zavřel je.
"A tohle," dotkl se roztržené samolepící tapety na dveřích. Kdyby to tam nebylo roztržené, asi bych si myslel, že to je normální dřevo. A až teď jsem si teprve všimnul, že pod tím je něco… červeného a skoro rezavého
"Tohle asi zakrýt stihl." Řekl Jinxx a jedním rychlým pohybem strhl téměř celou tapetu.
"Co to sakra je?!" hlesli jsme oba dva najednou. Nápisy… Po celých dveřích bylo něco napsané. A vypadalo to jako… krev. Zaschlá krev. Pár slov tam bylo dokonce vyrytých… nehty.
'Jdi pryč!' 'Vypadni!' 'Krev' 'Střeva' 'Střeva' 'Nech mě být,' Tohle a několik dalších podobných slov.
Valil jsem na to oči. Tohle… Co to sakra má být?
Zaslechl jsem mluvit Andyho a Jakea. Počkat… Předtím mu řekl 'Jack'… Andy by si jeho jméno nespletl.

Už jsem si tím vším byl stoprocentně jistý. "Do prdele." Hlesl jsem s vytřeštěnýma očima.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aydee666 Aydee666 | Web | 8. listopadu 2014 v 23:43 | Reagovat

ANOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!! YEEEEEEEEES!!!! TO JE BEZVAAAAAAA!!!!! :DDDDDD JÁ TO MILUJU!!!!!!!
Taky jsi četla komix The Crow? Byl úžasnej...prostě bomba!! A k filmu jsem se nějak ještě nedostala....kurva...vždycky na to zapomenu....

2 Psychotic Hunt Psychotic Hunt | Web | 9. listopadu 2014 v 0:04 | Reagovat

[1]: Hehe děkuji :D
Komix... jen kousíček a film jsem viděla... dalo by se říct několikrát jenže nikdy ne úplně celý :D A dneska jsem se k tomu nakonec taky nedostala jak jsem původně chtěla :( Mě The Crow děsně fascinuje, hlavně kvůli toho jak se říká, že je v tom tolik nenávisti atd...

3 *Elena *Elena | 9. listopadu 2014 v 11:02 | Reagovat

Božííííííí !!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Don't be afraid of clowns.
They are not a psychopaths.
They don't laught when they kill you.
It's only mask.