Prophesy our way - 20

28. října 2014 v 20:08 | Killing Happyness & Psychotic Hunt |  Prophesy our way
Heh vůbec netušíme co sem napsat ...tak to dopadá když děláme blbosti a kucháme se navzájem (nechce se někdo přidat? střeva a páteř jsou už zabrané)
Prostě jde do tuhýho a na scénu přichází Bl/ind na jednorožcích ..oh shit spoilery xD
Ps: jednorožce sežrali cestou. ...Počkat, my nebo oni? ...Všichni. ... S Korsem jsme sežrali toho nejhezčího :3


THE WILD ONES - ANDY

Pomalu jsem se zvedal ze země. Ten červenovlasej hajzl, co mě střelil, zasyčel, když jsem ho řízl. Konečně jsem se pevně postavil na nohy, ale s bolestí. Chystal jsem se k dalšímu seknutí. Tentokrát do ruky.

Začal couvat a vytahovat tu laserovou zbraň. Rychle jsem se k němu dostal, zraněná noha mi to neusnadňovala. Přece jen se mi podařilo vyrazit mu pistoli z ruky. Zase ucouvl. Pohlédl jsem na svůj nůž v ruce a odhodil jsem ho.

Nechápavě a nenávistně mě sledoval. "Nemám rád neférový souboje" řekl jsem. "Ale i pěstní souboj by nebyl fér. Očividně toho moc bez té svítící hračky nezvládneš" Škodolibě jsem se usmál a pak jsem zase zatnul zuby bolestí.

Probodával mě pohledem. Pak vyrazil kupředu s připravenými pěstmi. Uhnul jsem hned první ráně. Nechal jsem ho, ať útočí on na mě. Pak když se dostal moc blízko, věnoval jsem mu několik úderů a loktem jsem ho praštil pod žebra. Zranění mi neusnadňovalo moc se pohybovat.

Zase na mě útočil. Kopl mě do břicha a dal mi pěstí. Brzy začal být souboj vyrovnaný. Ale pak se mi konečně podařilo srazit ho k zemi.

"Vstávej!" kopl jsem do něj zdravou nohou. "No tak, vždyť ještě nebyla sranda" ustoupil jsem a pozoroval, jestli vstane nebo se vzdá. Místo toho se ke mně připlazil a udeřil mě přímo do místa, kde mě postřelil. Pekelná bolest. Zaskučel jsem.

"Ne, teď sranda začala" vstal a mlátili jsme se dál. Podařilo se mi praštit do nosu.

Začal nadávat "Do prdele! Co sakra máte všichni proti mýmu nosu!" Vrhl se na mě s větší zlostí. Nějak jsme se dostali blíž k odhozeným zbraním. Oba jsme sáhli po své zbrani. Byl jsem rychlejší. Uchopil jsem nůž a vzal jsem jeho pistoli.

Teď jsem ji držel u jeho hlavy. "Nehýbej se. Malý pohyb a vystřelím ti mozek"

Pozvedl obočí. "Co se stalo s 'férovým' bojem?" zeptal se ironicky.

"Hraní skončilo. Je čas skoncovat i s tebou." chystal jsem se stisknout spoušť.

"Udělej to a to samý se stane s tvým mozkem." uslyšel jsem za sebou a na temeni hlavy jsem cítil pistoli. Pomalu jsem se sehnul k zemi a odložil svou zbraň. Ruce jsem dal za hlavu a pomalu jsem se otočil. Zbraň u mé hlavy držela nějaká zrzavá holka. "Věř mi, kdyby to nebyl Killjoy, nechala bych tě zabít ho. Jenže on bohužel Killjoy je, a ještě k tomu hlavní"

"Fakt díky Angel" promluvil ten červenovlasý za mnou opět ironickým hlasem. Když jsem se podíval na ostatní, uviděl jsem, že těch Killjoys je víc. Očividně jim přišly posily. Otráveně jsem hleděl na tu zrzku.

"Tak hezoune, nějaká poslední slova a nazdar. Potkáme se v pekle" usmála se a připravovala se stisknout spoušť. Když v tom se najednou ozval strašný křik a ta zrzka se otočila, aby viděla co se děje.

"Kde je?! Sakra, vy barevní parchanti já vím, že ji máte! Já ji viděl! Dejte mi ji sakra! Dejte mi můj šátek!" CC běhal sem a tam a řval. V každé ruce měl jednu pistoli od těch magorů a šílený výraz ve tváři.

Díky CC! Pousmál jsem se v duchu a utekl jsem dál od těch dvou killjoyů. Běželi za mnou. A pak zase všude vládl chaos a boj. CC nebezpečně běhal všude kolem. Jinxx a Jake se rvali se všemi, kdo jim přišli do cesty. Viděl jsem Ashleyho, jak proti němu jde celá skupinka.

Pomohl jsem mu, se s nimi vypořádat. Běželi jsme dál proti dalším. Najednou Ashley zbledl. Já vytřeštil oči. Jake měl pravdu. Evie měla pravdu.

Ashley se vzmohl pouze na "P-Ponny?"šibalsky se ušklíbla, prázdnou rukou zamávala a tou druhou už na něj mířila. Ashley tam stal jako opařeny. Stál a oni mezi tím šli proti němu.

Pony vystřelila. Paprsek ho zasáhl do ruky. Pony se zasmála škodolibým úsměvem. Oddělila se od té skupiny, ostatní šli bojovat někam jinam. Přibližovala se k Ashovi jako šelma ke své kořisti.

Chtěl jsem vědět, jak to s těma dvěma dopadne. Chtěl jsem, aby to s tou mrchou skoncoval, ale…

Schytal jsem ránu do zad. Bylo to jenom pěstí, ale silnou. Prohnul jsem se bolestí. Otočil jsem se, abych vrátil uder. Stál tam asi nejstarší z nich. Měl delší černé vlasy a v nich CC-ho čelenku. Víc jsem si nevšiml, přistála mi další rána. Dalším jsem se už snažil vyhýbat. Sáhnul jsem po svém noži, ale nebyl tam. Zatracena zrzka. Zaklel jsem, vykopl jsem nohou. Normálně by to asi někoho odhodilo, ale s ním to sotva pohnulo. Srazil mě k zemi. Ležel jsem na zemi a čekal, co se stane.

Vytáhl tu jejich slavnou pistol. Namířil ji na mě a chystal se vystřelit. Ozval se rámus, ale nebylo to tou zbraní, bylo to něčím jiným. Oba jsme střelili tím směrem pohledy. On, ale neváhal a vystřelil. Zavřel jsem oči a čekal, co se stane. Cítil jsem bolest v rameni. To se ani na takovou blízku nestrefil?

Otevřel jsem oči, abych viděl, co se děje, ten rámus byl už tady. Byl to CC, který ho povalil na zem a rval mu z hlavy šátek. Snažil se mu vyškubnout a bránit se, ale CC se nedal, mlátil ho a rval mu čelenku. Když mu čelenku vyrval, nechtěl to protahovat, zasadil mu vší silou jednu ránu loktem přímo do obličeje. Párkrát to zopakoval, dokud se nepřestal bránit a on se mohl normálně postavit. Vítězně pozvedl čelenku nad hlavu.

Musel jsem se zasmát. Ale přes tu příšernou bolest to moc nešlo. Snažil jsem se postavit na nohy, ale nebyla to žádná sláva. Zraněnou rukou jsem se nemohl podepřít a na levou nohu jsem mel problém došlápnout. CC viděl, jak na tom jsem tak mě podepřel a pomalu jsme šli za zvukem boje.

Nebylo to jako předtím, my proti Killjoys, přibili i nějací v bílých maskách. Taky měli ty pistole. Myslel jsem, že patří k nim, ale asi ne. Stříleli úplně po všech, a některé svazovali. Z části to vypadalo, že na nás se ti Killjoys skoro vykašlali, stříleli po sobě jako šíleni. Pár jich zasáhli ale, jednoznačně prohrávali. Utočili i na naše lidi. Z mého pohledu to maličko vypadalo, jako bychom se s Killjoys spojili. Ta představa se mi nelíbila, ale co, asi to teď jinak nešlo.

CC mi podal jednu z pistolí, kterou ukořistil. Potěžkal jsem si ji v ruce a rychle prohlédl. Byla divná, vážně jako dětská hračka. No nebezpečná dětská hračka. Pustil jsem se CC-ho, abych zjistil, jestli se udržím na nohou. "Dobrý" ujistil jsem ho.

CC šel napřed a už střílel na ty v maskách. Já se pomalu belhal za ním. Střílel jsem všude možně, snažil jsem se mířit, ale neuměl jsem se strefit.

Zajímalo by mě, kolik z nás ještě může bojovat, jak to dopadlo s Ashem a Ponny a jestli už někdo zkoncoval s tím červenovlasým. Nijak zvlášť jsem mu smrt nepřál, ale štval mě.

Pohledem jsem se snažil najít Jinxxe a Jakea. Nikde jsem je neviděl. Viděl jsem jenom zvětšující se převahu těch v maskách. Na zemi leželi, většinou v bezvědomí svázaní jak Killjoys tak i The Wild ones. Ti, co mohli, se je už nesnažili pobít, zoufale se snažili ty při vědomi osvobodit. A většinou pak prchali pryč.

Jeden z nich šel po mně. Jak se přibližoval, střílel. Snažil jsem se o to samé. Ale byl lepší. Slyšel jsem jenom par výstřelů a pak už nic.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máme přidávat POW třikrát týdně?

ano
ne

Komentáře

1 *Elena *Elena | 28. října 2014 v 21:19 | Reagovat

Božííííí :))) chudák Geeho nos, se divim že ještě drží

2 Killing Happyness Killing Happyness | Web | 28. října 2014 v 21:42 | Reagovat

[1]: dííííky :) ....no Gerardův nos si za to může sám xD

3 Aydee666 Aydee666 | Web | 28. října 2014 v 23:15 | Reagovat

wow...bezvadné!

4 Aydee666 Aydee666 | Web | 28. října 2014 v 23:16 | Reagovat

A....mě...nikdo..žrát...NEBUDE!!!

5 Killing Happyness Killing Happyness | Web | 28. října 2014 v 23:31 | Reagovat

[4]: ehm no víš ...ještě to proberem :P Ps: díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Don't be afraid of clowns.
They are not a psychopaths.
They don't laught when they kill you.
It's only mask.