Prophesy our way - 16

14. října 2014 v 16:43 | Killing Happyness & Psychotic hunt |  Prophesy our way
Takže další část, užijte si to. ...poslední dobou vůbec nestíhám ...blbá škola. Aaano budu se vymlouvat na školu, protože to je vlastně jedno. Takže allons-y!
Ps: Komenty prosííím. Your HappynessKILLJOYS- GERARD

Všichni jsme stáli před domem a loučili se Dust Angel a Ghosted Bomb. Většina se s nimi objímali. Teď však přišla řada na mě.
Uh, to bych si raději udělal piercing, než abych objal Dust Angel. I když, jehly nikdy! No to je jedno. Přistoupil jsem k ní a snažil jsem se netvářit otráveně. Když jsem spatřil její výraz tak jsem se snažit přestal - taky vypadala otráveně, když mě viděla, ale vůbec se nepokoušela to nějak skrýt.
Podal jsem jí ruku. Vypadala, jako bych jí podával tarantuli. Pak pomalu natáhla ruku jako by se mohla otrávit, stiskla tu mou a rychle jsme si potřásli.
"Hodně štěstí" procedil jsem mezi zuby
"Jo, to se bude hodit." řekla suše.
Pak jsem ještě popřál štěstí Ghosted Bomb, už o něco přívětivěji. Za chvíli ti dva vyrazili na cestu.
Hlavou mi projela otázka proč se s Angel tak nenávidíme? Zavrtěl jsem hlavou a odehnal tuto myšlenku do složky 'nepotřebné, vyřešit později'.
Všiml jsem si, že ostatní se vracejí dovnitř tak jsem šel za nimi.
"Doufám, že Dust Angel sežene hodně Killjoys, jinak jsme asi mrtví" řekl Ray. Mikey a pár dalších přikývli.
Jak jsem čekal, Frank se také ozval. "Nepřeháněj! I kdybychom to nezvládli, třeba nás nezbijí hned." S údivem jsem na něj pohlédl. On, že by řekl něco takového? Hyperaktivní nebezpečný Frank? Uvažoval jsem, jestli není nemocný, ale pak dodal: "Ale budu se rvát do posledního dechu! Ty žirafy se ještě budou divit, jak jim nakopu zadky!"
Usmál jsem se. Jo to je ten náš Frankie. Podíval jsem se po ostatních, jak to vidí oni. Zarazilo mě, že v jejich tvářích byly pochyby a zmatek. "No tak lidi! Snad v sebe věřte! Věřte v to, co děláme! Pomáháme lidem, ničíme plány Bl/indu!" vykřikl jsem.
Všichni přítomní si vyměnili pohledy. Když zrak opět upřeli na mě, v očích se jim zračila naděje. Hm, a to nemusel být žádný velký proslov? Uf.
"Takže, jak už říkal Frank, nakopeme jim zadky! Jsme Killjoys, sakra! Tak se nezaleknem nějakých žiraf v černém!"
Nějak je zvládneme, nevím jak. Co když to nestihnou? Můžeme je zdržet, ale jak dlouho? Co když přijdou i s Bl/indem? Ne to nesmí, ale kdo jim to zakáže?
Gerarde přestaň! Křičel jsem v duchu sám ne sebe. Potřebuju na vzduch. Vstal jsem a beze slova odešel. Šel jsem tím směrem, kterým před několika dny odešla Pony.
Nevypadalo to, že někde na druhé straně pustiny má být něco jiného než konec. Konec, ke kterému se všichni blížíme.
Proč musím pořád myslet tak melancholicky. Musím přestat.
Zadíval jsem se do dálky a snažil si představit, jak tam v dálce stojí nějaký tábor plný zabijáku, kteří na nás zaútočí. A my se jim postavíme a zvítězíme. A žádný kompromis, my neprohrajem. Proč je tak těžké změnit téma?
Sedl jsem si na zem. Byla suchá a popraskaná, jako vždycky. Obloha skoro bez mraků, jako vždycky. Naproste ticho, jako vždycky. Všechno vypadalo jako vždycky, jenom se ve vzduchu vznášel podivný pocit, že tu nejsme sami.
Vlastně, nechtěl jsem s tím přestat? Vždyť jsou jako Bl/ind, hnusní a nebezpeční a ty skoro neřešíme. Tak proč? Možná na nich bylo něco jiného něco co…
Nechtěl jsem dokončit myšlenku, nechtěl jsem si připustit, že by to mohla být jenom chyba, že by to bylo velké nedorozumění. Už jenom kvůli Grace, to nemohl byt omyl.
Připadal jsem si jako idiot. Prohrábl jsem si vlasy, zhluboka se nadechl a zakroutil hlavou. Kolikrát jsem si zakazoval na to myslet, ne jenom dneska, ale za celou dobu?
Vyskočil jsem na nohy a ze vzteku jsem vytáhl zaps a vystřelil. Jen tak rovně do ničeho směrem k jejich táboru. Určitě to tam nedostřelilo.
Raygun nemá moc velká dostřel, postačí na několik metru. Vlastně už když jsme na ně poprvé stříleli, když utíkali, byli moc daleko. Ale to je jedno.
Sledoval jsem červená světýlka, jak jedno za druhým rychle mizí v dálce. Vystřelil jsem asi pětkrát, pak jsem tam jen stál a koukal na místo, kde zmizeli.
Netrvalo dlouho a za chvíli jsem za sebou slyšel kroky. Měl jsem tušit, že to někoho přiláká. Ty kroky byl tiché, nepatřili nikomu z kluků.
Tipnul jsem si. "Pony?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aydee666 Aydee666 | Web | 14. října 2014 v 19:23 | Reagovat

Tooooo nebude Ponyyyyy....že? Nebo snad jooo??? Já nevim...Snad jim to konečně dojde...Všem!! Protože mě to celkem začíná děsit to jedno velké nedorozumění :D DALŠÍ!!! Prosíím!! A se školou jsme na tom stejně...a na co se vymlouvat, když je to pravda -_-

2 Killing Happyness Killing Happyness | Web | 14. října 2014 v 20:02 | Reagovat

spoilery :P hehe počkej si ...jop škola je zlo, ale jsou tu i jiné věci .-. no to je fuk.

3 Aydee666 Aydee666 | Web | 14. října 2014 v 21:15 | Reagovat

[2]: spousta jiných věcí...jop...neřešme...a kdy hodláte další část přidat? Já len tak...

4 bvb-mcr-ff bvb-mcr-ff | 15. října 2014 v 6:29 | Reagovat

Noo asi v patek ...jako vzdycky :D ...a kdy ty pridas madness heh?

5 Aydee666 Aydee666 | Web | 15. října 2014 v 19:28 | Reagovat

[4]: možná dneska....a možná taky ne...mám toho celkem hodně na to, že jsem na základce

6 Killing Happyness Killing Happyness | 15. října 2014 v 20:09 | Reagovat

[5]: aaa prosim prosim pokus se to jeste dneska stihnout ...heh co bych dala za to byt jeste na zakladce a neucit se tolik

7 Aydee666 Aydee666 | Web | 15. října 2014 v 21:43 | Reagovat

[6]: pokusim se...vazne...ale nic neslibuju....a kdyz uz, tak kolem nebo po pulnoci...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Don't be afraid of clowns.
They are not a psychopaths.
They don't laught when they kill you.
It's only mask.