Prophesy our way - 12

3. října 2014 v 21:41 | Killing Happyness & Psychotic Hunt |  Prophesy our way
Takže... sponzoři a autoři pořadu a zároveň vaše oblíbená vražedná společnost s.r.o. Killing Happyness and Psychotic Hunt Vám přináší Prophesy Our Way - 12. část! No, vykecávat o ději se tady zase nebudu, však se to dočtete. A jak jsme si všimly, tak těch komentářů do 5 chybělo přesně 5... Okay, asi moc čtenářů nemáme Nevadí no... ale snad to čte aspoň někdo... Heh, by byl asi celkem trapas kdyby ne... Stačí mi trpět samomluvou už v reálu. So, vy co to čtete, děkujeme a snad si užijete další část Tak, já už raději mizím, mám kuchací náladu, tak sayounara lidičky a jiné kreaturky

Psychotic


THE WILD ONES- ANDY
Společně s Ashleym jsme obešli celý tábor a svolávali lidi. Uvažoval jsem, jestli vzít i Pony.
Nevím, neměla by zůstávat stranou, ale zase tu není zas tak dlouho na to, abych ji plně věřil. Chtěl jsem se na to zeptat Ashe, ale jediný pohled na něj mluvil za vše. Nakoukl jsem do jejího stanu, že jí nabídnu účast na poradě. Otočil jsem se s tázavým pohledem na Ashe.
"Potřebovala na vzduch, říkala." Jako by mu to nedocházelo. Škodolibě jsem se v duchu usmál. No nic.
Šli jsme dál. Po cestě jsme oslovili spoustu lidí, ale Pony jsme nenašli. Narazili jsme na ni až na konci tábora. Kde bylo většinou klidno. Nebyla tam sama. Procházela se tam spolu s Chrisem. Nenápadně jsem střelil pohledem po Ashleym. Ten jeho závistivý pohled. Zase jsem se pousmál.
"Hrdličky!" Volal jsem na ně ve snaze podráždit Ashe. CC to pochopil a začal se smát. Ona se na mě otočila s vytřeštěným výrazem.
"Ne! Ne! Tak to není!" S Chrisem jsme se neskutečně smáli, ona byla v šoku a podrážděná a Ash nevěděl, co si má myslet.
"Bude porada." Přerušil náš smích. "Půjdete?" CC se vydal za námi a táhnul ji za sebou.
"I já?" ptala se zmateně. Ashley přikývnul.
Šli jsme do hlavního stanu. Všichni už tam byli. Protlačili jsme se přes všechny až doprostřed místnosti ke stolu. Jinxx a Jake už tam čekali. CC a já jsme se k nim přidali.
Sakra! Už zase! Hodil jsem pohledem po Ashleym, který se snažil flirtovat s Pony. Ta se jen rozpačitě rozhlížela kolem. Asi přemýšlela jak se ho zbavit. Nedivil bych se. "...dal jsem mu pěstí do ksichtu! Byl děsně silnej, ale já se s ním rval. Vypadalo to, že mě porazí a zabije, řízl mě do ruky, praštil se mnou o zeď, nožem mě pak bodl tady." vyhrnul si tričko a ukázal svou jizvu. "Ale já se nedal!" Ach jo, zas je to na mě. Nemůže se soustředit? Šel jsem k němu. "…podrazil jsem mu nohy, a pak jsem ho bodl dýkou přímo do srd- heeej pusť mě!" držel jsem Ashe za rameno a táhl ho ke stolu.
"Ashley, na tohle teď není čas."
"Jasně, mami!" řekl uraženě. Obrátil jsem oči v sloup, zase.
"Když porazíme Kiljoys tak na ni zapůsobíš na 100%. Nemyslíš?" Tohle ho trošku povzbudilo
"Ano kapitáne!" řekl už veseleji. Ještě se otočil a podíval na Pony. Rozpačitě se usmála a zamávala. Ashleyho sebedůvěra ještě stoupla. Konečně jsme byli celá hlavní parta u stolu. Obrátili jsme se k ostatním.
Pokynul jsem Jakeovi. "Měli bychom co nejdříve zaútočit na Killjoys." Chopil se slova. "Ale nic moc o nich nevíme. Budeme potřebovat nějaký plán."
SHOW PONY Seděla jsem s nimi a poslouchala je. Chtěla jsem si zapamatovat co nejvíce, abych to mohla pak říct doma. A proč to neudělat, tak aby to vypadalo, že mě Killjoys 'zase unesli'? Dohadovali se nad různými návrhy.
"A co tam poslat nějakého zvěda?" nadhodila jsem a už teď mi bylo jasné, že to budu já a že je to jediná možnost jak se dostat domů.
"Je to nebezpečné" řekl Andy a dál se tím nezaobíral.
"Mně to nevadí." řekla jsem rozhodně.
"Pony, to ne!" protestoval Ashley.
"Stejně by mě jednou našli" nedala jsem se odbýt.
"Jenom jsme se k nim přiblížili a oni zaútočili."
"Ale já tam přežila."
"To ano, ale utekla jsi, a teď když se vrátíš, myslíš si, že ti nic neudělají?" Neudělají! chtěla jsem křičet.
"Já nevím, ale chci nějak pomoct…" Došla mi slova.
"Myslím, že to není nejhorší nápad." konstatoval Jake a Ashley se ho snažil zabít pohledem. "Když se do tří dnů nevrátí, můžeme jít za ní. A půjdeme všichni." Nějakou dobu se o tom dohadovali. Někteří byli pro, někteří ne. Nakonec se to ale odsouhlasilo.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Don't be afraid of clowns.
They are not a psychopaths.
They don't laught when they kill you.
It's only mask.