Prophesy our way - 8

19. září 2014 v 15:52 | Killing Happyness & Psychotic Hunt |  Prophesy our way
So, je tady 8. část. Už se konečně blížíme aspoň k deseti. Sice pomalu, ale blížíme. Takže, tahle část je opět z Andyho pohledu z prostředí The Wild Ones a je to zase 'přítomnost' přesně navazující na část 6., když se po Andyho vizi The Wild Ones vydali hledat Show Pony. Tak čtěte, čtěte, doufáme, že se vám bude 8. část líbit. -PsychoticTHE WILD ONES - ANDY

Tohle bylo nějak snadný. Zaradoval jsem se. Hned pak jsem se začal modlit, ať to nezakřiknu. Zavolal jsem na ostatní a běžel jsem k ní. Ostatní utíkali za mnou.

"Konečně nějací lidi v té zatracené pustině!" řekla a padla na kolena. Rychle jsem jí pomohl opět se zvednout. Jake a Jinxx ji každý z jedné strany podpírali za ramena, ať nespadne. "Dík." nesrozumitelně zamumlala.

"Jak se jmenuješ?" zeptal jsem se. "Já jsem Andy" dodal jsem rychle když jsem si uvědomil, že bude lepší představit se první. "Tohle je CC, Ashley, Jake a Jinxx."

Chvíli bylo ticho. "Já... Jsem… No, říkají mi Show Pony." Přikývl jsem. Pak jsem se zarazil. Říkají mi… Kdo jí tak říká? Musíme být opatrní.

"Jak ses sem dostala? Máš nějakou rodinu?"

"Ne, já… Už ne." vypadala smutně. Zevnitř jsem se kousl do tváře. Neměl jsem se ptát.

"Co se stalo?" zeptal se jí Jake.

"Rodiče umřeli už dávno." Hlas jí zeslábl. "A moje sestra a já... Zůstali jsme samy. A pak…" Vypadalo to jako by potlačovala slzy.

"V pořádku, nic neříkej, jestli nechceš." utěšil ji Jake.

Přesto pokračovala "To… To je dobrý… Řeknu vám to… Myslím že vám mohu věřit." Všichni jsme přikývli. "Dobře, mou sestru unesli. Dlouho jsem ji hledala a pak mě unesli také… Mučili ji… A mě taky. Sestře se podařilo utéct už dřív." Zamrazilo mě.

"Jak se tvá sestra jmenovala?" Měl jsem co dělat aby mi nepřeskakoval hlas.

"Grace" odpověděla. Tohle mi vyrazilo dech. Ashley po mě hodil jediný pohled, který mluvil za vše. Pomalu jsme došli do tábora.

Jake zkontroloval, jestli jí nic není. Prý nic vážného, jen pár škrábanců a modřin, které nebyly nejnovější. Byla hodně unavená, protože po chvíli, co odešel Jake, usnula. Seděl jsem u ní a přemýšlel o tom, co řekla.

Myslela tuhle Grace? Mohla to být jenom náhoda, jenom shoda jmen, ale co když ne? Co když to je vážně její sestra a ti Killjoys jdou teď i po ní. Vypadali všehoschopní. Nemožně barevní s laserovými pistolemi a červenými vlasy. Dobře všichni je červené neměli, jenom ten jeden skrček, se kterým jsem se pral. Bože, jak může mít někdo tak červené vlasy. Ne že by se mi to vyloženě nelíbilo, bylo to jenom takový divný. Musel jsem se zasmát sám sobě. Ten směr, kterým se moje myšlenky ubíraly, s tím musím přestat.

Vyšel jsem ze stanu. Potřeboval jsem se projít, vyčistit si hlavu… Mířil jsem k CC-ho stanu. Když jsem vešel dovnitř, viděl jsem ho, jak všude pobíhá a rozhazuje věci. Zmateně jsem na něj civěl.

"Sakra! Sakra, sakra, kde je?!" mumlal si, jako bych tam nebyl. Asi pět minut jsem jen tak zíral, co zase vyvádí. "Á, Andy! Ahoj!" vesele zvolal. Až teď si mě všiml.

"Ehm… A-hoj". Pořád si prohraboval vlasy a něco mumlal.

"Něco hledáš?"

"Jo, no…" Rozhlížel se kolem. "Asi jsi neviděl můj šátek?" Naklonil jsem tázavě hlavu na stranu. "No ten šátek! Co jsem ho vždy nosil jako čelenku!" Až teď jsem si všiml, že je nějaký jiný.

Byl jsem zmatený. Řešíme tady problémy s nějakými Killjoys a on takhle panikaří, kvůli… Čelenky?! No, popravdě mě to moc neudivovalo. Je to prostě, prostě CC.

"No... Tak, já raději… Půjdu." otočil jsem se a šel jsem k Jinxxovi.

"Hej, nesedneš si prosím do hlavního stanu k té holce? Potřebuju vědět, až promluví."

"Jasně" řekl Jinxx a vstal, vážný jako obvykle.

Šel jsem se projít k hrobu Grace. Poslední dobou toho bylo tolik, že jsem tam nechodil často. Když jsem dorazil k hrobu, upřeně jsem sledoval dřevěný kříž. Do očí se mi málem vehnaly slzy, když jsem si vzpomněl, jak jsem ji nedokázal zachránit, jak jsem ji zklamal. Show Pony by měla vědět, co se stalo s její sestrou. Nevím, jestli budu mít to srdce jí to říct. Říct, že její sestra je mrtvá. Že jsem ji nenašel včas.

Stál jsem tam a přemýšlel. Čas běžel a já to nevnímal. Nevěděl jsem jak dlouho tam tak stojím. Z myšlenek mě vytrhl nějaký zvuk.

Nastražil jsem uši "Andy! Andy?" Pozvedl jsem obočí a naslouchal dál. "Andy! Andy!" To je Jinxx! Běžel jsem zpátky. Dorazil jsem k hlavnímu stanu. Když mě Jinxx uviděl rychle mi ukázal ať jdu dovnitř.

"Probudila se." Jake, Ashley a nervózní CC už u ní byli a dávali jí vodu a jídlo. Přidal jsem se k nim a Jinxx také.

"Pony?" začal Ashley "Můžeš nám říct, kdo tebe a sestru unesl?" odpověď jsme všichni znali. Přesto nás zamrazilo.

"Killjoys."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Don't be afraid of clowns.
They are not a psychopaths.
They don't laught when they kill you.
It's only mask.