Prophesy our way - 7

16. září 2014 v 16:04 | Killing Happyness & Psychotic Hunt |  Prophesy our way
Další část, tak no... užijte si to.
Zase se vracíme ke Killjoys a no malinko i zpátky v čase, abychom vysvětlili, kdo je ta holka, kterou Andy našel. Takže allons-y a no nechci se moc doprošovat, ale bylo by fajn, kdybyste napsali, co si o tom zatím myslíte, ohodnotili jedním slovem hodili smajlíka nebo cokoliv, abysme veděli, že to někdo čte.
KILLJOYS- GERARD

"Gerarde" volal za mnou Frank, procházel jsem ze zrovna trošku dál od našeho domova. Doufal jsem, že mě tady nikdo nenajde, ale očividně jsem se spletl.

Otočil jsem se jeho směrem a sledoval jak za mnou utíká. "Hoří?"

"Ne, já… Mám nápad" Zastavil se a snažil se rozdýchat. Povytáhl jsem obočí. Ty jeho nápady, to bude nebezpečný. "Pošleme tam někoho jako zvěda." Chvíli jsem na něj jen tak zíral. Pak jsem se zamyslel.

Poslat zvěda… "Ale je to nebezpečné… Nevíme co se s tou osobou stane. Vždyť… Vždyť zabili Grace... nevíme co se stane. Nechci obětovat život někoho dalšího…Už ta jedna ztráta byla a pořád je dost bolestivá…" Na druhou stranu to byl dobrý nápad, ale nebyl jsem si jistý.

Frank se zamyslel. "Ale… Co kdyby si mysleli, že chce proti nám taky bojovat."

Hm… to by možná šlo. "Ale ani nevíme, kde jsou. Nemáme nic."

Frank se pousmál. Kývl hlavou směrem k Rayovi. Ten přikývl, že rozumí a odešel dál od domu. S Frankem jsme ho následovali. Ohlédl jsem se zpátky. Pomalu jsem začal rozpoznávat, jakým směrem to jdeme. Tady utíkali ti lidi, co nás napadli. Šli jsme jen chvilku a pak se Ray zastavil a sklonil k zemi. Ležel tam černý trochu zakrvavený šátek a kolem bylo pár kapek krve, které pokračovaly ještě 5 metrů od toho místa. To nám potvrdilo směr.

Usmál jsem se. Kluci vy jste nej! Řekl jsem si v duchu. Tohle by mohlo vyjít. Svolali jsme všechny Killjoys, abychom jim řekli o všem, co se tady stalo a o Frankově planu. Některým se to líbilo, některým ne. Ale všem bylo líto Grace. Obzvlášť Show Pony. Neznám její pravé jméno, ale jako Killjoy je perfektní. Nebojí se do něčeho vrhnout a i na úkor svého života by zachránila cizí.

"Já půjdu" ozvala se. Trošku mě zamrazilo. Nepřekvapilo mě to, myslím, že si povede dobře. U všech Killjoyů se objevil údiv i očekávání, úleva i strach o Show Pony. Nakonec všichni uznale přikývli. Pak ostatní odešli a zůstali jsme jen já, Frank, Mikey, Ray a Pony. "Takže…" promluvila. "Co přesně budu muset udělat?"

Pohlédl jsem na Franka. Byl to jeho plán, tak by to měl ještě jednou celé říct právě on. "Dobře. Takže, půjdeš pustinou směrem, kterým utíkali ti, co nás napadli. Když na ně nebo jejich tábor narazíš, tak za nimi musíš přijít a žádat o pomoc. Musíš se chovat jako, že Killjoys nesnášíš, že chceš proti nám bojovat a tak. …Musí ti důvěřovat. Pak se nějak vrátíš k nám a řekneš vše, co jsi zjistila… Vážně to chceš udělat?" Trošku zaváhala, ale stejně přikývla.

"Ale co když mi nebudou věřit?" Měla obavy. Moc jsem se ji nedivil, vypadali, že jsou schopni všeho.

"Musí. Třeba, já nevím, zkus vypadat nějak… Jako by se ti něco stalo." snažil jsem se něco vymyslet.

" A hlavně si neber ray-gun vezmi si třeba jenom nůž, mohlo by tě to prozradit." doplňoval Mikey.

"Představ si, že jsme jako Bl/ind a že jsi třeba utekla." navrhoval ji Frank, ona jenom kývala. Dostala ještě pár rad a pokynů.

Vyprovodili jsme ji, venku jsme jí popřáli štěstí a ona se vydala pustinou vstříc osudu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kobra Poison Kobra Poison | Web | 16. září 2014 v 21:54 | Reagovat

Eey dobry ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Don't be afraid of clowns.
They are not a psychopaths.
They don't laught when they kill you.
It's only mask.