Prophesy our way - 6

12. září 2014 v 18:17 | Killing Happyness & Psychotic Hunt |  Prophesy our way
Fajn, dávám sem další díl. Nebudu se moc rozepisovat, protože mě příšerně bolí hlava a pomalu nevím co píšu.
Takže jenom tak k věci. Vracíme se zpátky k Andymu a The Wild Ones a objěví se nám tam nová postava. V tomhle díle jsme ještě jméno nezmínili, ale pravděpodobně poznáte. A no menší poznámka k oné postavě: Tahle postava je původně chlap a my z něj udělali holku. >.< "Stane se".
Tak ja už končím, jdu si udělat čaj, sezobat nějaké tabletky, proste něco. Takže sayonara.THE WILD ONES- ANDY

Jak šly dny, pomalu jsme se všichni zotavovali. Byl to sice zatím jenom týden, ale připadalo mi to jako věčnost.

Denně jsem chodil k jejímu hrobu. Denně jsme se snažily vymýšlet možnosti jak je zničit. Denně jsem si to všechno připomínal. Nesměl jsem zapomenout. Zapomenout na to, co ty zrůdy udělaly. Každý den jsme pořádali nějaké porady. Avšak nic jsme nevymysleli.

Seděl jsem s Ashem, Chrisem, Jakeem a Jinxxem u kulatého stolu v hlavním stanu. Něco jsme probírali. Teda, spíš oni něco probírali. Přestal jsem vnímat jejich slova. Zavíral jsem oči. Jejich hlasy jako by se vzdalovaly. Na chvíli byla všude jen černá prázdnota, ale pak jsem to viděl. Další vize.

Byla to zase pustá krajina. Zase tam byla nějaká holka. Tahle ale vypadala starší a nevypadala tak zmoženě jako Grace. Stejně by určitě uvítala pomoc. Snažil jsem se najit nějaký úchytný bod, podle kterého bychom ji našli. Za ni zapadalo slunce. Šla na východ, směrem k našemu táboru, který se v pozadí matně rýsoval. Pak se celý ten obraz začal rozmazávat už nebylo poznat kde je nebe a kde země. Jen ta dívka šla jasně vidět. Náhle se rozplynula ve vzduchu. Zase vše spolkla tma.

Slyšel jsem tlumené hlasy přátel. Mluvili na mě. Začal jsem pomalu otevírat oči. Z ničeho nic jsem ucítil palčivou bolest na tváři. To mě okamžitě probudilo. Příliš rychle jsem vstal. "Au!" zasténal někdo. Rozhlédl jsem se kolem a viděl jsem CC-ho s rukou na čele.

Pochopil jsem, že jsem ho omylem praštil hlavou. "Promiň" řekl jsem a nevinně jsem se usmál.

Všichni na mě zírali. "Co se ti zas stalo?" otázal se Jinxx

"Měl jsem další vizi." Všichni po mě hodili tázavý pohled. "No, zase nějaká holka tam venku, co míří k našemu táboru. Není tak zmlácená, jako byla Grace, ale měli bychom se jí vydat naproti." Kluci přikývli.

Bylo celkem dlouho nepříjemné ticho. Nevěděl jsem, co říct a napadala mě jen jedna otázka, ale nevěděl jsem, jestli ji mám říct nahlas. Ale abych prolomil to trapné ticho, udělal jsem to "Takže… Kdo mě to sakra fackoval?!" rozhlížel jsem se po ostatních. Ashley se pousmál.

Jasně, že mě to nenapadlo hned. Nejradši bych po něm něco hodil. Měl štěstí, nic jsem neměl po ruce. Jediné co jsem po něm nakonec hodil, byl jeden vražedný pohled.

"Tak půjdem?" zeptal se CC. Přikývl jsem, přestal sledovat Ashe a vstal jsem. Všichni mě následovali. Tentokrát nás bylo málo. Jenom já Ashley, CC, Jake a Jinxx. Začínalo se stmívat a my se vydali na západ.

Nehledali jsme ji dlouho, sama na sebe upozornila. "Héj! Vy tam!" volala a zběsile na nás mávala. Měla černé vlasy po ramena. Bílé krátké tričko s nápisem Noise a bíle upnuté kalhoty s modrými puntíky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kobra Poison Kobra Poison | Web | 15. září 2014 v 19:01 | Reagovat

ey tahle storka je boží :D fakt dobrej nápad takhle to spojit! teď ať se usmíří, zašukaj a vyjebou s F.E.A.R.em a BLI :D ne hele, pokračujte, je to fakt hustý :D

2 Killing Happyness Killing Happyness | Web | 16. září 2014 v 18:41 | Reagovat

[1]: ooo díky :3 No už toho máme napsaného vážně hodně a jak to skončí víme jistě (muchecheche xD ), ale neřeknem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Don't be afraid of clowns.
They are not a psychopaths.
They don't laught when they kill you.
It's only mask.