Prophesy our way - 5

9. září 2014 v 17:08 | Killing Happyness & Psychotic Hunt |  Prophesy our way
Čaute, a je tady konečně 5. část! Teď už jen zbývá sem dát dalších 40. :D Tak snad přes to dlouhého čekání u čtení vydržíte. My mezitím budeme psát další fanfiction... Hlavně doufáme, že se vám Prophesy our way aspoň trochu líbí. No, takže teď vám Killing Happyness a Psychotic Hunt s.r.o. (Střeva rveme ...okay?) uvádí: Prophesy our way - 5! Užijte si čtení a třeba nás i potěšte komentářem. :D
KILLJOYS- GERARD
"Určitě jsou spojeni s Bl/indem!" vykřikl Frank a praštil do stolu. "Jak jinak by o nás věděli?" Byl rozzuřený. Ale to jsme teď byli všichni.
"Nevím" Ozval se Mikey "Nevypadali jako by s někým spolupracovali…"
"No, ale proč by nás napadli?!". Bolela mě hlava, měl jsem toho už dost, hádali se tu o tom, kdo to byl, proč nás napadli, jestli pracují s Bl/indem… Blábláblá…A co Grace?
Prohrábl jsem si vlasy a vstal jsem. "Hele, mi je úplně jedno jestli jsou s Bl/indem nebo ne! Ale zabili Grace! Chci je najít! Chci se jim pomstít!" Po tom co jsem to dořekl všichni zmlkli.
"Máš pravdu." přikývl Ray "Ale musíme o nich něco zjistit, ať se pak můžeme pomstít." A teď měl pravdu on.
"Jo, a podle mě určitě spolupracují s Bl/indem!" začal zase Frank.
Mikey zavrtěl hlavou "Neřekl bych…" Bezva, tady se řeší závažná věc a Mikey chce zase naštvat Franka. Je na něj naštvaný už od té doby co mu Frankie řekl, že jednorožci neexistují. A to je už pěkně dlouho.
"Zatraceně, nehádejte se zase vy dva!" promluvil jsem rychle, než stačil Frank něco říct.
"Tak, co všechno o nich zatím víme?" zeptal se Ray.
"Zabili Grace." zopakoval jsem a opět mnou prostoupil větší smutek.
"Víme, jak vypadali…" Promluvil Frank nepřítomně.
"A ten žirafák… Ten mi říkal něco o tom, že Grace je mrtvá kvůli nám" vzpomněl jsem si.
Mikey přemýšlel. "Myslím, že jsem zaslechl nějaká jména…" Všichni jsme se podívali na Mikeyho. Ten se na nás jen vyděšeně podíval nechápavým pohledem, který jako by říkal 'Co se děje? Co po mě chcete?' a pak přikývl jako by si vzpomněl. "No… Ti dva mluvili o nějakém… Andym… Myslím, a pak jak jsme se k jednomu připlížili zezadu, ten druhý na něj volal 'CC'"
Zamyslel jsem se nad tím. Dvě jména nám zrovna moc nepomůžou, ale třeba to bude nějak užitečné. Po chvíli už nikoho nic nenapadalo tak se všichni vrátili do svých pokojů. Sedl jsem si na svou postel a pořád jsem si prohraboval červené vlasy.
Najdu je. Za Grace. Přemýšlel jsem nad tím skoro celou noc. Teda myslím. Usnul jsem, ani nevím kdy. Ráno jsem málem nevstal. Nejen že mě museli vzbudit, ale taky mě všechno bolelo. Prostě, odmítal jsem vstát. Nevydrželo mi to moc dlouho.
Přisel Frank, nejprve to zkoušel celkem normálně. Trošku se mnou třásl a mluvil na mě. Když jsem ho ignoroval, začal strhávat deku. A nebyl by to Frank, kdyby po mě nezačal házet věci, které mu přišly pod ruku. "Au, nech toho!" protestoval jsem
"Dělej! Vstávej!" Nechtěl jsem riskovat, že hodí ještě něco dalšího, tak jsem nedobrovolně vstal. Šli jsme za ostatními, všichni už byli očividně vzhůru, jenom já zase vyspával. Seděli venku na zemi s modřinami všude možně. Tušil jsem, že nevypadám o moc líp.
Vzpomněl jsem si na svůj nos. Sáhl jsem si na něj, nahmatal jsem jenom zaschlou krev a… Panebože ne, on je křivý! Ray se neubránil smíchu, když mě viděl. Jemu se smálo, on vyvázl s pár modřinami a pohmožděnou rukou. Nevím proč, ale začal jsem se smát taky, byla to ironie. Oplakával jsem svůj zlomený nos. Dlouho jsme se ale nesmáli, byli tu věci, které tak nějak smích nepřipouštěly. Grace, panebože budu se s tím sžírat snad do nekonečna.
Šli jsme pro něco k jídlu. Seděli jsme tam asi s dalším deseti Killjoys a jedli.
"Příště musíme být v přesile." prohodil jsem a věděl, že se tohle téma zase uchytne.
"Myslíš, že bude nějaké příště?" Zvedl Ray obočí.
"Bude." řekl jsem přesvědčeně "Řekl to."
"Ten vysoký?" Přikývl jsem.
"Ale kdo ví kolik jich je." Přidal se do rozhovoru Mikey. Měl pravdu. Nás bylo sotva dvacet. Mohlo by jich být míň, ale na to bych nesázel.
"No právě."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Don't be afraid of clowns.
They are not a psychopaths.
They don't laught when they kill you.
It's only mask.