Prophesy our way - Úvod

22. srpna 2014 v 19:19 | Killing Happyness & Psychotic Hunt |  Prophesy our way
Takže, tady to je úvod k naší první fan fiction. Oproti celé ff mi přijde trošku rozdílný. Jako jediná část je psán z pohledu vypravěče a taky je asi nejkratší. Moc mě nenapadá, co víc o ni napsat. Tak jen takhle krátce. Jak jsem zmínila, je to naše první ff takže budeme rády za každý názor klidně i kritiku, cokoliv co k tomu chcete říct. Snad se bude líbit. Allons-y!


Hlavni exterminator, Korse, nedočkavě stál v prázdné budově. Pohrdavě se rozhlížel kolem sebe. Tma, vlhko, chlad, špína… Byl zvyklý na bílé čisté stěny Bl/indu. draculoidi stáli okolo něj.

"Věděl jsem, že ti legionářští blbci nepřijdou!" Korse byl víc a víc netrpělivý. Podíval se k velkým vratům a pak se otočil na draculoidy. Přes masky jim nebylo vidět do obličeje, ale podle jejich postoje a pohybů by se dalo soudit, že jsou nervózní.

Už ani nedoufali. Vrata se konečně rozrazila. Až teď mu došlo, jak mohl někdo vybrat tak ohavné místo. Prohlížel si otráveně tvářícího se muže v černé kápi. Vlasy splihlé k hlavě díky deště, odstávající uši a temné kruhy pod očima. Z kápě mu odkapávala dešťová voda stejně jako jeho menšímu doprovodu. Korse si ho změřil pohledem a naoko naštvaně řekl. "Jdeš pozdě"

Muž v kápi mu věnoval další otrávený pohled. "Nic se neobejde bez menších komplikací."

Vypadalo to, že chce ještě něco říct, ale místo toho se rozplynul v oblak kouře a znovu se objevil teď už ale před Korsovým obličejem, nenávistně mu hleděl do očí a rozzuřeně vyjekl "Cos chtěl?"

Korse to zaskočilo, ale nenechal to na sobě znát a dál si zachovával pohrdavý pohled. Draculoidi kolem něj o krok couvli. "Killjoys… Říka ti to něco?"
Díval se mu zpříma do očí. "Záleží na tom," Odmlčel se. "co za to."

Korse zvažoval, co říct. Nakonec se zeptal taky "Jakou máš cenu?"

"Zničení 'The Willd Ones'" Odpověděl

"Dohodnuto." Pousmál se "Co navrhuješ?" Stáhl svůj úsměv dolů do pevné nekompromisní linky.

Muž zapřemýšlel. Poté se mu na tváři objevil úšklebek. "Nechme je, aby se zničili navzájem."

Korse se zamyslel, ohlédl se na draculoidy, ti jenom přikývli "Dobrá" Teď se Korse obrátil opět na muže v kápi "A jak to hodláš udělat? Jsou to všechno rebelové, co jim zabrání aby se nespojili a nešli proti nám všichni?" Povytáhl obočí a něco ho napadlo.

Korse se už nadechoval, že řekne svůj plán, jak by se mohly navzájem zničit, ale muž v kápi ho umlčel pohledem "To chceš řešit tady?"

"A kde jinde? Je tady snad někde nějaká tvoje kancelář?" Řekl arogantně a draculoidi se začali smát. Zněli jako hyeny.

Muž tam chvíli jen tak stál. Pak se otočil k odchodu. Korse ho nechápavě sledoval. Proč odchází? Vždyť ještě nevymysleli přesný plán! Náhle se ozval mužův hlas "To tam budete jen stát a zírat nebo mě budete následovat?" a šel dál. Korse nevěděl co říct. Nesnášel, když s ním takhle mluvil jako se zmateným, nechápavým a tupým podřízeným. Naštvaně pokynul draculoidům hlavou a ti jeho povel uposlechli a vydali se kupředu. Poté vyrazil i on.

Venku je ovanul chladný vítr a kapky deště je smáčely. Chvíli šli deštivou nocí, dokud se nezastavili před velkou šedou budovou. Na první pohled vypadala prázdná, ale v rozhodně lepším stavu než ta polorozpadlá barabizna, ve které byly předtím.

Jeden z mužů v kápi otevřel dveře, ustoupil stranou a nechal všechny projít. Pak zavřel a zamkl. Šli úzkou chodbou, dokud nedošli na konec chodby, kde byla místnost, do které postupně vlezly. Byla prostorná, ale spoře zařízena. Podlouhlý stůj pár židlí potrhaný závěs a sešlapaný koberec.

Korse a muž v kápi usedli naproti sobě do čela stolu. Jeden draculoida zatáhl závěs a ostatní se shromáždily okolo stolu. " Jak tedy zněl ten plán?"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Don't be afraid of clowns.
They are not a psychopaths.
They don't laught when they kill you.
It's only mask.