Prophesy our way - 2

29. srpna 2014 v 17:15 | Killing Happyness & Psychotic Hunt |  Prophesy our way

Ahojte, takže tady je 2. část. Jediné co k tomu můžu dodat je, že Grace je ta holka z videoklipu Na na na (Na na na...) a Sing. A jen tak pro informaci skončili jsme s úpravami. Pravděpodobně už nebudeme nic měnit. Jediné co s touhle ff budeme dělat je že ji zveřejníme. Takže allons-y!THE WILD ONES- ANDY
Zase omdlela. Trošku mě to děsilo. Nevěděl jsem skoro, co dělat. První, co mě napadlo, byl obklad. Co nejrychleji jsem našel kus nějaké látky, navlhčil ho a přiložil jí ho na čelo.
Něco zamumlala, nebylo ji vůbec rozumět. Snad za chvíli dorazí Jake, on už bude vědět co a jak. Byla to vážně ještě celkem malá holka, nechápu, kdo by jí tohle mohl udělat.
Zase něco zamumlala tentokrát o něco málo srozumitelněji. Bylo to to podivné slovo, které říkala i předtím.
"Killjoys." Co to sakra je Killjoys? Jako bych to už někde slyšel… Snažil jsem se vzpomenout. Neustále jsem si to jedno slovo mumlal. Vážně, něco mi to připomíná, ale ani za boha jsem si nemohl vzpomenout co.
"Killjoys?" ozvalo se. Doufal jsem, že se probrala, ale byl to jenom Jake. Konečně přišel. Ukázal jsem na lůžko a on už věděl, co má dělat.
"Jop." zabručel jsem, zatímco on ji už začal ošetřovat rány
"A co to jako je?" vyzvídal.
"Ta holka… pořád to opakuje. Nevím, co to znamená." povzdychl jsem si.
Byl jsem unavený z té záchranné výpravy. Mozek mi nechtěl pracovat naplno. Killjoys, killjoys, killjoys. Zatraceně kde jsem to slyšel? Sakra.
"Killjoys…" Přecházel jsem po místnosti sem a tam, ale na nic jsem nepřišel. Třeba… Třeba se ta holka jmenuje Killjoys? Ne, to je blbost. Může to být místo, název… Třeba nám tím něco chtěla říct. Něco důležitého… Jasně! V hlavě se mi rozsvítilo.
"Možná tím chtěla říct, kdo ji takhle zmlátil!" Jake přikývl. Vypadal zamyšleně. Jakoby taky usilovně přemýšlel nad tím slovem. Podíval jsem se na něj a tázavě jsem naklonil hlavu na stranu
"Tys to taky někde slyšel?"
"Jo někde. Ale kde?" Zamyslel se. "Bylo to něco, jako kdyby… Já nevím, dej mi chvilku." Všeho nechal, prsty přiložil ke spánkům, zavřel oči, předklonil se a začal si mručet. "Killjoys, killjoys bože… Co to bylo… Hmm… něco, něco…" Přestal a narovnal se "Mám to." vítězně se usmál, tázavě jsem se na něj podíval. "Byli v jednom příběhu, co nám vyprávěli, když jsme byli malí"
Praštil jsem se do čela, měl pravdu. Pomalu jsem si to začal vybavovat. Byly to příběhy o skupinách lidí, kteří zachraňovali bezbranné lidi před draculoidy.
"Ale jsou to jenom příběhy, ne?"
"Já myslím, že jo třeba na ně věří a volá o pomoc."
"Blbost!"
"Nikdy nevíš." Povzdechl jsem si, tady se nedá nic dělat
"Počkáme, až se vzbudí, možná něco řekne." Jake opět přikývl.
Už byl hotov s obvazováním ran. Dal se na odchod a ve tváři zachovával dál přemýšlivý výraz. Když byl pryč, sedl jsem si na židli, zavřel oči a snažil jsem se vybavit, co přesně bylo v těch příbězích. Po kouskách se mi to vybavovalo. Killjoys.
Nevím, jak dlouho jsem přemýšlel, ale najednou mě vyrušil nějaký zvuk. Rozhlédl jsem se kolem, ale nikde nikdo nebyl. Rychle mi došlo, že je to ta holka. Probouzela se. Vypadala pořád zmateně, ale už nepanikařila jako předtím.
"K-kde…" Mumlala.
"Klid jsi v bezpečí."
Sundala si obklad z čela a snažila se posadit.
"Ashley!" Napadlo mě, že by nebylo špatné, kdyby tu byl i někdo další. Hned přiběhl a na nic se neptal, prostě sledoval.
"Jak se jmenuješ?" zeptal se Ashley.
"Grace." Dívka stále vypadala vyděšeně. Rozhlížela se kolem.
"Klid. Pomalu. Jsi ještě slabá." varoval ji Ashley. Podívala se na mě.
"Říkají nám 'The Wild Ones' a tohle je náš tábor. Neboj, jsi tu v bezpečí."
Za chvíli do stanu dorazili i CC, Jinxx a Jake. Donesli další vodu a nějaké jídlo. Všechno snědla.
Jake jí pak řekl, ať si znova lehne. Měl pravdu, on je tady zdravotní sestřička. Chvíli jsme tam jen tak stáli a sledovali ji.
Nedalo mi to, musel jsem se zeptat. "Grace?" Podívala se na mě. "Co se ti stalo?"
"Oni... Oni mě drželi a... A... Oni... Tohle všechno…" Vzlykala. I když byla ještě dítě nedivil jsem se ji.
"Kdo?" snažil jsem se neznít moc naléhavě "Killjoys… Pomozte mi… Já… Oni…" A to bylo poslední, co řekla. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Don't be afraid of clowns.
They are not a psychopaths.
They don't laught when they kill you.
It's only mask.